Başkan Öztürk İl Yöneticileriyle Görüştü

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, transfer yasağının kaldırılması için başlattığı çalışmalarda ilimiz Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekili Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’yla bir araya gelerek destek istedi.

Başkan Öztürk İl Yöneticileriyle Görüştü

Elazığspor’da ilk yarının tamamlanmasının ardından transfer engelinin kaldırılması için çalışmalara başlayan Başkan Selçuk Öztürk, Vali Çetin Oktay Kaldırım, milletvekili Zülfü Demirbağ ve Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları ile görüşerek destek istedi.

Başkan Öztürk’ün vali Kaldırım, milletvekili Demirbağ ve belediye başkanı Şerifoğulları’na kulübün mevcut mali durumu ve yaşanan sıkıntılarla ilgili detaylı bir sunum yaptığı ve transfer engelinin kaldırılamaması durumunda Elazığspor’un ikinci yarıda ciddi bir şekilde zorlanacağını ifade ettiği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları’nın hem kulübün isim sponsoru Birevim, hem de forma sponsoru Kolin firmalarıyla görüşerek sponsorlukların devamı konusunda ricada bulunacakları ve buradan gelecek olan kaynaklarla transfer engelinin kaldırılması için uğraş verecekleri öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7