Birevim Elazığspor’da Hesaplar Gelecek Sezon İçin

Birevim Elazığspor’un Spor Toto 1. ligden düşmesinin ardından yeni sezonla ilgili planlamanın lig sonunda yapılması bekleniyor.

Birevim Elazığspor’da Hesaplar Gelecek Sezon İçin

Birevim Elazığspor’un spor toto 1. ligden düşmesinin ardından kimsenin ağzını bıçak açmazken, yeni sezonla ilgili planlamanın sezon sonunda yapılması bekleniyor.

Son iki haftaya girilirken özellikle yabancı oyuncuların durumlarıyla ilgili ilk çalışmanın yapılacağı ve 2.ligde oynayamayacak olan 8 yabancı oyuncunun takımla ilişkisinin kesilerek ekonomik olarak en az zararla takımdan ayrılmalarının sağlanması planlanıyor.

Özellikle gelecek sezonun yapılanmasında elde tutulacak oyuncularla yola devam etmek isteyen bordo beyazlı ekibimizde bu oyuncularla görüşmelerin de son iki hafta içerisinde yapılması planlanırken, yine altyapıdan profesyonel takıma davet edilen genç oyuncuların da bu planlamada yer alacakları belirtiliyor.

Bu arada kulüp başkanı Selçuk Cengiz Öztürk’ün yeni sezonda devam edip-etmeyeceği de henüz netlik kazanmazken, Ankara’da bulunan başkan Öztürk’ün bir durum değerlendirmesi yaparak yeni sezon için karar vereceği ifade ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7