Birevim Elazığspor’dan İl Müdürü Eren’e Teşekkür Mesajı

Birevim Elazığspor Kulübü tarafından göreve geldiği günden itibaren Elazığ’da spor camiası için ve Elazığspor için yapmış olduğu özverili çalışmalardan dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’e teşekkür mesajı yayımlandı.

Birevim Elazığspor’dan İl Müdürü Eren’e Teşekkür Mesajı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’e, Spor kompleksinin profesyonel lig müsabakalarına ev sahipliği yapması için yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Birevim Elazığspor Kulübü tarafından teşekkür mesajı yaımlandı.

“ELAZIĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPILMIŞTIR”

Birevim Elazığspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Takımımızın lig müsabakalarını oynadığı Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahasının kısa süre içerisinde tüm eksikliklerinin giderilmesi ve Spor kompleksinin profesyonel lig müsabakalarına ev sahipliği yapması adına Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından önemli çalışmalar yapılmıştır. Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahanın kısa zaman diliminde TFF talimatlarına uygun hale getirilmesi hususunda yoğun çalışmalar gerçekleştiren ve aynı zamanda kulübümüz altyapı tesislerine mefruşat desteğinde bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Abdulsamet Eren’e teşekkür ederiz. Kamuyouna duyurulur” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aybars
Aybars - 5 ay Önce

Elazig da guzel bir Atasozu vaz Taze desti su savutur dun bir bugun iki bekleyip gorecez personel arasindaki bolunmeyi durdursun adil olsun sevmeyenine adil davransin yeter

SIRADAKİ HABER

banner7