Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü, Sağlık Sponsorluğu Anlaşması Yaptı

Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü ile ilimizde hizmet veren bir hastane arasında sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı.

Birevim İl Özel İdare Spor Kulübü, Sağlık Sponsorluğu Anlaşması Yaptı

İlimizi süper ligde temsil eden Birevim il özel idare kadın basketbol takımı, MedicalPark Elazığ hastanesiyle sağlık sponsorluğu anlaşması yaptı.

Birevim il özel idare spor kulübü başkanı Mustafa Alpay, basketbol takımı olarak bu yıl hem ligde hem de Avrupa’da mücadele edeceklerini hatırlatarak, hedeflerimiz çok büyük diye konuştu.

MedicalPark Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız ise Elazığ’ı temsil eden Birevim İl Özel İdare Spor Kulübüne sağlık sponsoru olarak üzerlerindeki yükü almak istediklerini ifade etti.

Yapılan açıklamaların ardından sponsorluk anlaşması imzalanarak karşılıklı olarak takdim edildi.

ALPAY: ELAZIĞ’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Teknik heyetin ve sporcuların tüm sağlık ihtiyaçlarının Medical Park tarafından sponsorluk anlaşması gereği karşılanacağını belirten Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, “Avrupa’da Elazığ’ı en iyi şekilde temsil etme isteğimize katkı sunan Medical Park ailesine teşekkür ediyorum. Basketbol takımı olarak hedeflerimiz çok büyük. Elazığ’ı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için yola çıktık. Şehrimiz bir deprem gördü. Takımımızın bu sene kazanacağı başarılarla taraftarlarımızın sporla rehabilite olmalarını ve altyapı çocuklarımızın rehabilite olmalarını sağlayacağız. İnanıyorum ki şehrin tüm dinamikleriyle Elazığ’ı en iyi şekilde temsil edeceğiz. İmzalanan bu güzel protokolün ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YILDIZ: SÜPER LİG’DE MÜCADELE VERMESİNDEN DOLAYI GURUR DUYUYORUZ

Türkiye’nin en yaygın sağlık kurumlarından biri olduklarını vurgulayan Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız ise, “Sporun ve sporcunun yanında olma şiarıyla ilimizin gözbebeği basketbol takımımızın sağlıktaki yükünü almak için buradayız. Hem teknik heyet hem de sporcularımıza alanında uzman hekim kadromuzla multidisipliner bir sağlık hizmeti sunacağız. Medical Park şubelerinin bulunduğu deplasman şehirlerinde de kendilerine bu hizmeti sunacağız. Böyle bir kadın basketbol takımının Süper Lig’de mücadele vermesinden dolayı gurur duyuyoruz. Rabbim her iki taraf için de hayırlı olmasını nasip etsin. İnşallah şampiyonluklarımız daim olacaktır” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109