Birevim İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Birevim ile Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Bir Gelecek” projesi kapsamında Kovancılarda 2 Kütüphane, 1 Bilişim Sınıfı ve 1 Ana sınıfı donatımına ilişkin protokol Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın himayelerinde, Elazığ Valiliğinde Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay tarafından imzalandı.

Birevim İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Birevim’ in Elazığ’ın eğitim ve spor hayatına sunduğu katkılardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye ve Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay’ a teşekkür ederek imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni ettiler.

ALPAY: İMZALANAN PROTOKOL ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Mustafa Alpay ise yapılan bilişim sınıfında çocukların Türkiye’nin geleceğini kodlayacaklarına dikkat çekerek, “Elazığ’ı bilim, sanat, kültür ve spor kenti haline getirecek adımlar atıyoruz. Bu çalışmalardan istifade edecek gençlerimizin önce Elazığ’ın sonra Türkiye’nin kalkınmasında önemli roller üstleneceklerine inanıyorum. İmzalanan protokol ülkemiz için hayırlı olsun“ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109