Birevim İÖİ, İstanbul’dan Prag’a Geçecek

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı, Eurocup maçlarını oynamak üzere ilimizden ayrıldı. Geceyi İstanbul’da geçirecek olan bordo beyazlı kafile, 17 ocak pazar günü Çekya’ya gidecek.

Birevim İÖİ, İstanbul’dan Prag’a Geçecek

HerbalifeNutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden Euro Cup maçlarını oynamak üzere ilimizden ayrıldı.

Temsilcimiz Birevim İl Özel İdare, geçtiğimiz sezonu ilk sekiz takım arasında tamamlayarak, ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil etmeye hak kazanmıştı.

Bu doğrultuda hazırlıklarını tamamlayan ekibimiz, cumartesi günü sabah uçağıyla İstanbul’a gitti.

Geceyi İstanbul’da geçirecek olan bordo beyazlı ekibimiz, Pazar günü sabah uçakla Çekya cumhuriyetinin Prag şehrine gidecek.

Buradan karayoluyla maçların oynanacağı Brno şehrine geçecek olan Birevim İl özel idare kadın basketbol takımı, ilk maçına 19 Ocak’ta Rusya temsilcisi PBK MBA Moskova karşısında çıkacak. İkinci maçına 21 Ocak’ta Polonya temsilci Gorzow, üçüncü maçına ise 22 Ocak’ta ev sahibi Çek Cumhuriyeti temsilcisi Brno karşısında çıkacak.

23 Ocak’ta sona erecek olan EuroCup maçlarının ardından bir gün daha Brno şehrinde kalacak olan kafile, 24 Ocak’ta Prag’dan Adana’ya uçarak 27 Ocak’ta deplasmanda oynayacağı Adana Basketbol maçını oynadıktan sonra ilimize dönecek.

Birevim il özel idare takımında kafile başkanlığını Orçun Coşkun yapıyor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109