Birevim İÖİ, Yeni Bir Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Kadınlar Basketbol Süper lig temsilcimiz Birevim Elazığ İl Özel İdare, merkezi İstanbul’da bulunan bir giyim firmasıyla reklam sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Birevim İÖİ, Yeni Bir Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı ile Queen Giyim arasında reklam sponsorluğu anlaşması imzalandı.

İmza töreni, İl Özel İdare Spor Kompleksi’nde Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Queen Giyim’in sahibi Emrah Çiftçi arasında gerçekleştirildi.

Programa kulüp Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Av. Ahmet Doğuş Cantürk, Basketbol İl Temsilcisi Orçun Coşkun, oyuncular ve basın mensupları katıldı.

İmza töreni öncesi konuşan Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Mali İşler Sorumlusu ve Queen Giyim’in sahibi Emrah Çiftçi: “Kadın Basketbol Takımımızın FİBA Avrupa Kadınlar Basketbol Ligi Eurocup’ta bizleri temsil edecek olması tüm Elazığ’ı heyecanlandırıyor. BEKA (Beşeri ve İktisadi Kalkınma) Derneği İl Başkanı olarak daha önce de Elazığ’a spor, eğitim ve kültürel anlamda katkılar sunduk. Sunduğumuz katkıların başında masa tenisi ve ekipmanı desteği, bilişim sınıfı, ana sınıfı gibi çocuklarımızın eğitimlerini destekleyecek faaliyetler geliyor. Bugün de kulübümüz ile 100 bin TL değerinde bir reklam sponsorluğu anlaşması imzaladık. İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mustafa Alpay ise : “Süper Lig ve Eurocup öncesi her geçen gün daha da güçleniyoruz. Elazığlıların takıma sahip çıkması bizi gururlandırıyor. Şehrimizin maddi ve manevi desteği bizler için çok önemli. Ligde iddialı olduğumuzu her fırsatta söylüyoruz. Kadromuz tamamlanmak üzere. Çok yakın zamanda yeni transferlerimizi kamuoyuna açıklayacağız.”. diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109