Boks Şampiyonasına Ahmet Uygur İsmi Verildi

Türkiye Boks Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Dr. Kubilay Şenbakar, 3-9 Eylül'de yapılacak olan Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nın Elazığ'a alınmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Boks Şampiyonasına Ahmet Uygur İsmi Verildi

Türkiye Boks Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Dr. Kubilay Şenbakar, 3-9 Eylül’de yapılacak olan Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nın Elazığ’a alınmasından dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Şenbakar, organizasyona Ahmet Uygur’un isminin verilmesinden de kıvanç duyduklarını kaydetti.

“BİZE AYRI BİR KIVANÇ YAŞATTIĞINI DİLE GETİRMEK İSTERİM”
Şenbakar açıklamasında; “03-09 Eylül tarihleri arasında Ahmet Uygur genç erkekler ve genç kadınlar Türkiye şampiyonası Elazığ’da yapılacaktır. Tüm sporseverlerle birlikte, kadim şehir Elazığlımızdaki bütün kurum ve kuruluşlardaki yöneticilerin, personelin ve hemşerilerimizin şampiyonaya teşviklerini bekleriz. Federasyon temsilcisi ve bir Elazığlı olarak bu şampiyonanın Elazığ’da yapılacak olmasından ve ayrıca Gerek Elazığ sporuna gerek Türk sporuna sayısız katkıları olan, olimpiyatlardan, dünya ve Avrupa şampiyonalarından ve birçok uluslararası turnuvada üstün başarıya imza atmış olan hemşerimiz ve Boks federasyonu teknik direktörü Ahmet Uygur hocamızın isminin bu şampiyonaya verilmesinin, bize ayrı bir kıvanç yaşattığını dile getirmek isterim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
komik
komik - 6 ay Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlıyor.
Elazığ' ın temel sorunu bu. Olmadığı gibi görünme ve gösterme çabası...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109