Cafer Aydın kalacak mı gidecek mi?

Elazığspor’un küme düşmesinin ardından takımda kalıp-kalmayacağı netleşmeyen Teknik Direktör Cafer Aydın’ın sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek. Kongre süreci yaşaması beklenen Elazığspor’da Aydın’ın geleceği de yeni yönetimin tutumuna bağlı olacak.

Cafer Aydın kalacak mı gidecek mi?

Küme düşen ve önümüzdeki sezon 3. Lig’de mücadele edecek olan Elazığspor’da Teknik Direktör Cafer Aydın’ın görev süresi 31 Mayıs’ta sona eriyor.

Kongre sürecine girmesi beklenen Bordo-Beyazlı ekibimizde, Cafer Aydın’ın göreve devam edip etmeyeceği ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Kümede kalma mücadelesini bitime 1 hafta kala Pendik deplasmanında kaybeden Elazığspor’da, birçok konuda olduğu gibi Teknik Heyet konusunda da belirsizlik yaşanacağa benziyor.

Ümit Tekoğlu ile yollarını ayırarak 22 Şubat’ta takımın başına Cafer Aydın’ı getiren Bordo-Beyazlı ekibimizde, Aydın’ın sözleşmesi 31 Mayıs tarihi itibariyle sona eriyor.

Takımın küme düşmesinin ardından Başkan Selçuk Öztürk’ün nasıl bir adım atacağı henüz kestirilemezken, kamuoyu Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin istifa ederek kongre kararı alınması yönünde beklenti içerisine girdi.

Ara Transfer Döneminde transferi açma sözünü tutamayan, transfer yasağına rağmen  bazı oyuncuların takımdan ayrılmalarına müdahale edemeyen Başkan Öztürk’ü takımın başında görmek istemeyen spor kamuoyu, bir an önce Selçuk Öztürk’ün istifa etmesini istiyor.

Daha önce transferin açılması durumunda takımda kalabileceğini dillendiren Teknik Direktör Cafer Aydın’ın, Başkan Selçuk Öztürk’ün istifa kararı alması durumunda nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Başkan Öztürk’ün şu an için İstanbul’da bulunduğu ve henüz Elazığ’a dönmediği öğrenilirken, Teknik Direktör Cafer Aydın’ın Başkan Öztürk ile yapacağı görüşmenin ardından kararını vereceği bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Direk
Direk - 5 gün Önce

Şimdiye kadarki en iyi hocamız gitmeli kesinlikle yazık etmesin kendine 3. ligte

Harbut
Harbut - 5 gün Önce

Kalsın baskanda hocada 3 ligte küme düsürsün

Alper
Alper - 5 gün Önce

Elazığsporumuz 3.lige düşmüş,birileri Caferin peşinde.Bu ne aymazlıktır.

bilal23
bilal23 - 5 gün Önce

Allahınızı severseniz bırakın gidin yönetim futbolcular teknik heyet

hoca
hoca - 5 gün Önce

hoca hayatından bezmiş sanki....acıların hocası...

SIRADAKİ HABER

banner103