Çiçek: “Belediye Çalışanları Tarsus Maçında Destek Vermek İstiyor”

11 Mayıs Cuma günü ilimizde oynanacak olan Elaziz Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu maçı için Efsaneler Grubu Tribün Lideri Ferhat Çiçek, yazılı bir açıklama yaparak Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan Belediye Çalışanlarına idari izin vermesi ricasında bulundu.

Çiçek: “Belediye Çalışanları Tarsus Maçında Destek Vermek İstiyor”

Elazığspor Efsaneler Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Ferhat Çiçek yazılı bir açıklama yaparak, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan, belediye çalışanlarının Elaziz Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu Maçı’nı izleyebilmeleri için idari izin vermesi ricasında bulundu.

“HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN BİR MAÇ VAR”

Çiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Çok değerli Belediye Başkanımızdan hem Elazığspor Tribün Lideri hemde belediyemizin çalışanı olarak bir isteğimiz olacak. Cuma günü Elaziz Belediyespor'umuzun hayati önem taşıyan bir maçı var. Bu karşılaşmada taraftar desteği çok önemli. Tüm belediye personellerimiz, müdürlerimiz, imkanlar dahilinde tüm çalışanlarımızın, izninizle bu maça gelmeleri çok faydalı olur. Hem takımımız için hem de mesai arkadaşlarım için güzel bir sosyal etkinlik olmuş olur. Saygılarımızla” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 00:21
banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7