Çınar: Küme Düşme Korkumuz Yok

Elazığ Karakoçan Takımı Teknik Sorumlusu Ender Çınar, gol vuruşlarında istediklerini yapamadıklarını belirtirken, farklı kazanacakları maçtan beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Genç teknik adam, küme düşme korkusu yaşamadıklarını da ifade etti

Çınar: Küme Düşme Korkumuz Yok

1-1 eşitlikle sonuçlanan İçel İdmanyurdu Maçı sonrası değerlendirmelerde bulunan Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Ender Çınar, maçı 4-1, 5-1 kazanabilecek pozisyonlar yakaladıklarını ancak değerlendiremediklerini ifade ederek, kesinlikle düşme korkusu yaşamadıklarını söyledi.

ÇINAR: KÜME DÜŞME KORKUMUZ YOK

Ender Çınar, “Burada futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum oynadıkları futboldan dolayız. Son 3 maça baktığımız zaman daha önce bizim üçüncü bölgede gerçekten sorunlar yaşıyorduk gol yollarında. İki üç haftadır onun üzerine yoğunlaştık. Üç haftaya baktığımız zaman 6 gol atmış bir takım. Ortalama 2 gol düşüyor. Bu defa da savunmada eksikler vermeye başladık. Bu hafta içi de ona yönelik çalışmalarımızı yaptık. Hem takım halinde savunma hem hücumsal anlamda ama ilk yarıda birçok net pozisyona girdik. Maalesef o pozisyonlardan yararlanamadık. Bir uğursuzluk mu var kısmet mi onu bilemiyorum ama biraz daha üçüncü bölgede futbolcu arkadaşlarım becerikli olmuş olsa bugün 4-1, 5-1 gibi kazanacaklardı. Penaltı pozisyonunda da penaltı artık daha kaçmaz. Bunu bir Gölcük maçında da yaşadık. O penaltıyı atmış olsaydık galip gelecektik. Bugün de yine öyle. Hafta içi penaltıda çalıştırıyoruz. Bizim amacımız Karkoçanspor’a güzel bir futbol izlettirmek. Gelen Elazığspor taraftarlarına, gelen seyircilere iyi bir futbol izletmek. O yönde ilerliyoruz. Bazı kesimler ‘kümeye düşecek’ diyorlar. Hiçbir korkum yok. Ona şeref sözü de veririm. Bu takım asla ve asla o tür durumlara son durumlar asla düşmeyiz. Onun garantisini de veriyorum. Çünkü futbolcu arkadaşlarım kaliteli arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vrk
Vrk - 2 ay Önce

Korkunun ecele faydası yok.Yürrü hoca kim tutar seni.

SIRADAKİ HABER

banner7