Devecioğlu: Kongre Kararını Daha Önce Almıştık

Elazığspor’da 1 Mart itibariyle yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul Kararı için Kayyım Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu maç sonu yaptığı değerlendirmede daha önce planladıkları genel kurul kararını maçtan sonra açıkladıklarını ifade eti.

Devecioğlu: Kongre Kararını Daha Önce Almıştık

Elazığspor’da 1 mart tarihinde alınan olağanüstü genel kurul kararı için kayyım başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu açıklamalarda bulundu.

DEVECİOĞLU: MAÇTA ETKİ OLMASIN DİYE MAÇTAN SONRA AÇIKLAMAYI UYGUN GÖRDÜK

Kayyım Başkanı Sebahattin Devecioğlu, “Biz zaten bunu planlamıştık daha önceden. Bu maçta etki olmasın diye maçtan sonra açıklamayı uygun gördük. 15 Şubat itibariyle kongre kararı alındıktan sonra 15 gün sonra ilk toplantı 273 üyemiz var. Bunun yarısından bir fazlasının olması gerekiyor. Elazığspor’un artık bir genel kurulu var, üyeleri var. Elazığspor zor bir süreçten geçti. Kapanma noktasına gelmişti Kayyım yönetimi devralmıştı. O arada biz alt yapıdan takviyeyle lige başlamıştık. Sonra bir transfer engeli süreci ve transfer süreci yaşadık. Tabi bu lig devam ederken oldu. Mücadeleyi hep birlikte sürdürüyoruz. Benimde görevim genel kurul şartlarını oluşturmak. Dolayısıyla bu genel kurul şartlarında delegelerimiz, üyelerimiz Elazığspor’un bundan sonraki sürecini takip edecek, onaylayacak” ifadelerini kullandı.

HABER: SITKI TAŞEL

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 19:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

ADAMSIN ADAM KRAL HOCAM

SIRADAKİ HABER

banner7