banner83

Dohman: Uğraşacağız, Deneyeceğiz, Çabalayacağız

Elazığ Belediyespor Teknik Sorumlusu Ümit Dohman, Kozanspor maçında beklenilenin altında mücadele ettiklerini belirtirken, “Mücadele gücümüzü en üst seviyeye çıkartmamız lazım, yoksa canımız yanar” diye konuştu

Dohman: Uğraşacağız, Deneyeceğiz, Çabalayacağız

Kozanspor’a kendi saha ve seyircisi önünde 2-0 mağlup olan Elazığ Belediyespor’da Teknik Sorumlu Ümit Dohman, maç sonunda yaptığı değerlendirmede beklenilenin altında mücadele ettiklerini belirtti.

DOHMAN: ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Teknik Sorumlu Dohman, “Bahanemiz yoktu ama kadro derinliğimizde de bir sıkıntı var. Bunu ilk geldiğimiz günde söylemiştik. Maalesef beklediğimizin altında mücadele gösterdiğimiz zaman kazanma şansımız yok. Mücadele ederseniz kazanıyorsunuz. Bugünde biz elimizden geleni yapmadık. Daha iyisini vermemiz lazımdı. Daha dirayetli oynamamız lazımdı. Bu sahada rakipleri daha bir tehdit etmemiz lazımdı. Bunun neticesinde mağlup olduk. Uğraşacağız, deneyeceğiz, çabalayacağız. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Ama bazı şeylerin de tedbirlerini de alacağız. Her maç önemli. Bu saatten sonra Karşıya’ydı, o idi bu idi değil. Ne gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğiz. Ama mücadele gücümüzü en üst seviyeye çıkartmamız lazım. Çıkarmadığımız zaman canımız yanar. Bunun da daha çabuk bilincine varmak zorundayız. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER: SITKI TAŞEL
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner47