EBK, AK Parti İl Başkanı Yıldırım’ı Ziyaret Etti

Elazığ Basketbol Kulübü, ziyaretlerine bir yenisini daha ekleyerek, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’a isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

EBK, AK Parti İl Başkanı Yıldırım’ı Ziyaret Etti

İlimizin yeni kurulan Elazığ Basketbol kulübü, bir dizi ziyaretler çerçevesinde AK Parti il başkanı Şerafettin Yıldırım’ı ziyaret etti.

İl Başkanı Yıldırım'a isminin yazılı olduğu formayı takdim eden yöneticiler kulübün hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ilimizin son yıllarda salon sporlarında önemli bir yere geldiğini ve bu noktada özellikle tesisleşme anlamında attıkları adımların karşılığını almanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

İl Özel İdaresi kadın basketbol takımının ardından Elazığ Basketbol Spor Kulübünün farklı bir organizasyonun içinde bulunmasının ilimiz basketbolu için önemli olduğunu belirtti.

Yıllardır ilimizde basketbol sporunun içinde olan ve aktif sporculuk sürecini tamamladıktan sonra yönetici olarak basketbola hizmet verecek olan eski basketbolcuların bir araya gelerek kurdukları Elazığ Basketbol Spor Kulübü’nün, bu başarılı spor adamları ile önemli işlere imza atacaklarına inandığını sözlerine ekledi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bu sezon Bölgesel Ligde mücadele edecek olan Elazığ Basketbol Spor Kulübüne başarı dileğinde bulundu.

Elazığ Basketbol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Koçdemir ise, ilk sezonda hedeflerinin kadınlar basketbol 1.Ligi olduğunu söyledi. Koçdemir, önemli bir ekibin bir araya geldiğini ifade ederken, misyonlarının hem yarışmacı bir takım, hem de altyapıya önem vererek, yetiştirici bir kulüp olmayı amaçladıklarını belirti.

Ahmet Koçdemir misafirperverliğinden dolayı AK Parti İl Başkanı Yıldırım'a teşekkür ederken, kendisine ayrıca üzerinde isminin yazılı olduğu 23 numaralı formayı armağan etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalaka basket
Yalaka basket - 6 ay Önce

Yalakalıkla spor iç içe hale gelmiş. Belki üç kuruş alırız hesabı...Yalakabasketspor

Yalama
Yalama - 6 ay Önce

Yala baldan datlu baskan...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109