Elazığ Belediyespor’da Bayram İzni Sona Erdi

Bayram iznini tamamlayan Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü’nde Salı günü yapılacak olan tek çalışma ile Ağrı 1970 Spor Maçı hazırlıklarına başlayacak.

Elazığ Belediyespor’da Bayram İzni Sona Erdi

Elazığ Belediyespor’da Bayram izni sona erdi…

Afyon Kampını 9 Ağustos Cuma günü tamamlayan ve akabinde futbolculara 3 günlük Bayram izni veren Elazığ Belediyespor’da, sezonun ilk maçı olan Ağrı 1970 Spor Maçı hazırlıkları Salı günü başlayacak.

Afyon’da oldukça faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, sezona iyi başlamak istediklerini ifade etti.

Transfer çalışmalarının tamamlandığını ve ana kadronun şekillendiğini aktaran Tutaş, kadroya önemli takviyeler yaptıklarını ve taraftarlara yeni sezonda üst sıraları zorlayan bir Elazığ Belediyespor izlettirmek istediklerini söyledi.

Salı günü gün içerisinde ilimize dönecek olan Elazığ Belediyesporlu futbolcular, saat 18.00’de haftanın ilk antrenmanına çıkacaklar.

Teknik Direktör Alaattin Tutaş ve yardımcılarının idaresinde Elazığ Belediyespor Tesisleri’nde yapılacak olan antrenmanda yenileme çalışmasına yer verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7