Elazığ Doğukent Stadı Denetlendi

Elazığ'da geçici olarak profesyonel takımların karşılaşmalarını oynayacağı Doğukent Stadı TFF tarafından denetlendi.

Elazığ Doğukent Stadı Denetlendi

Elazığ’ın profesyonel liglerdeki takımları Elazığspor ile Karakoçan FK’nın 2020-2021 Sezonu’nda maçlarını oynayacakları Doğukent Butik Stadı, TFF tarafından denetlendi.

TFF yetkili zemin uzmanı tarafından geçer not alan Doğukent Stadı, Ankara’dan gelecek olan heyet tarafından bir denetime daha tabi tutulacağı, maçların oynanıp, oynanmayacağına karar verileceği kaydedildi.

İncelemede bulunan Stad Denetmeni TFF Zemin Uzmanı Yılmaz Yücekaya, Stadın yüzde 99’unun tamamlandığını, küçük eksikliklerin de giderilerek Elazığ’a standartların üstünde bir tesis kazandırıldığını aktardı.

EREN: YENİ ŞEHİR STADYUMU HIZLA DEVAM EDİYOR

Elazığspor ve Karakoçan FK’nın maçlarını Doğukent’te oynatmayı planladıklarını aktaran Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Allah'a çok şükür sahamız futbol oynama hazır, sadece bir iki tane ufak rötuşumuz kalmış. Onlar da bu hafta içerisinde tamamlanır. Bu sezonu burada başlatmayı planlıyoruz. İlimize gerçekten nezih bir saha kazandırdık, çünkü bu saha profesyonel takımlarımız için planlanan bir saha değil. Yeni Şehir Stadyumu hızla devam ediyor. Orada da yüklenici firmaya 600 gün süre vermiştik, O süre içerisinde inşallah sahamızı teslim alırsak, bu sahamızı da amatör takımlara, Bölgesel Amatör Lig takımlarımıza inşallah bırakacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 15:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Standart Dışı Açıklama
Standart Dışı Açıklama - 2 yıl Önce

İncelemede bulunan Stad Denetmeni TFF Zemin Uzmanı Yılmaz Yücekaya, Stadın yüzde 99’unun tamamlandığını, küçük eksikliklerin de giderilerek Elazığ’a standartların üstünde bir tesis kazandırıldığını aktardı. Bu konuda ülke Standardı neymiş de üzerinde olmuş yani bu yapılan stad so yıllarda yapılanların standardın üzerindemiymiş yoksa Denetmen ünvanlı Vatandaş Elazığlının aklıyla alay mı etmeye çalışmış

elazığli
elazığli - 2 yıl Önce

bu iktidarı eleştirip seçim zamanı oy verenin Allah belasını versin.

Sahipsiz Vatandaş
Sahipsiz Vatandaş - 2 yıl Önce

Ne oldu yani denetlenince Millet ev açlık derdinde bu tür zihniyet keyif derdinde hele bir milletin ev bark gecim derdini cözün sonra sıra onlarada gelir

Hamit
Hamit @Sahipsiz Vatandaş - 2 yıl Önce

Niye seçtiklerin sana sahip çıkmıyor mu,

Alper
Alper - 2 yıl Önce

Allah devletimizi yönetenlerin güç ve azmini artırsın,bir stadyum derken,3 tane biden sahamız oldu.Sonsuz teşekkürler.

Alihan
Alihan @Alper - 2 yıl Önce

Alper efendi gider oynarsın artık 3 tane stat yapılmış

Alper
Alper - 2 yıl Önce

Bir adamın gözü kör, kulağı sağır kalbi mühürlü ise onun işi bitmiştir.Artik ne yapsan nafiledir.Kininizde debelenin.Denir.Baska söze gerek yok.

SIRADAKİ HABER

banner109