Elazığ Karakoçan Cephesinde Hakeme Tepki Var

Harput Dibek Elazığ Karakoçan cephesinde maçın hakemi Emre Korkmaz’a tepki vardı. Teknik Sorumlu Ender Çınar ve futbolcular Ömer Aydemir ile Furkan Yiğit, iki penaltılarının verilmediğini iddia ederek, maçın hakeminin çok kötü ve yanlı bir yönetim gösterdiğini söylediler.

Elazığ Karakoçan Cephesinde Hakeme Tepki Var

Kendi saha ve seyircisi önünde ligin 9. Haftasında 52 Orduspor’u konuk eden ve sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrılan Harput Dibek Elazığ Karakoçan cephesinde maçın hakemi Emre Korkmaz’a büyük tepki vardı.

ÇINAR: PENALTI DEĞİLSE BEN HOCALIĞI BIRAKIYORUM AMA PENALTIYSA O DA HOCALIĞINI BIRAKSIN AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM

Kütahya bölgesi hakemi Emre Korkmaz’ın bu sezon 52 Orduspor’un iki maçını daha yönettiğini ve bu maçlarda Ordu takımının galip ayrıldığına dikkat çekerek, maçtan önce tedirgin olduklarını söyleyen Teknik sorumlu Ender Çınar, “Baktığımız zaman son 15 maçtır kendi evimizde hiç yenilmeyen bir takımız. Orduspor’da iyi bir takım, iddialı. Sonuçta 8 haftada baktığımız zaman namağlup bir takımdı. Oyunun genelinde biz istediğimiz gibi. Çünkü bunlar genelde orta sahada pas yaptıktan sonra savunmanın arkasına atılan toplarla etkili olmaya çalışıyorlardı. Bugün gördüğümüz gibi en az 2-3 net pozisyon vardı. Penaltı pozisyonları geçtim taç normal taç atıyor daha ilk dakikalarda o kadar zeki hamleler yapıyor ki hakem bizim iki tane stoperimizi oyundan düşürüyor. 15-20. Dakikada çok basit sarı kartlar vererek iki tane stoperimi oyundan düşürüyor. Çok basit. Bu kadar basit, o kadar olmamalı. Ben maç öncesi gördüm bu hakem 2 tane Ordu maçı yönetmiş. İkisinde de galip gelmiş. Korkum oydu. Ama net penaltıydı. Hatta hocama da sordum. Yemin ediyorum yine gelsin iddialı konuşuyorum penaltı değilse ben hocalığı bırakıyorum ama penaltıysa o da hocalığını bıraksın açık ve net söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Futbolculardan Ömer Faruk Aydemir ile Furkan Yiğit ise, maçta 2 net penaltılarının verilmediğini belirttiler:

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109