Elazığ Temsilcileri 5 Madalya Kazandı

Kırşehir’de düzenlenen U22 Büyükler Ferdi Boks Türkiye Şampiyonasında Elazığ temsilcileri 5 madalya kazandı.

Elazığ Temsilcileri 5 Madalya Kazandı

U22 Büyükler Ferdi Boks Türkiye Şampiyonası Kırşehir’de düzenlendi.

Düzenlenen şampiyona da bir Türkiye şampiyonu, bir Türkiye ikincisi ve üç Türkiye üçüncüsüyle Elazığ kürsüde yerini aldı.

Elazığ EBUAŞ Spor Kulübü, Ömer Alan Spor Kulübü, Taebek Spor Kulübü ve Son Hilal Spor Kulübü sporcularından; 63 Kg Gizem Özer Türkiye Şampiyonu, 81 kg Mihriban Güneri Türkiye İkincisi, 95 kg tolga Kahramanoğlu, 52 kg Elif Sultan Yaşar ve 48 kg Gökhan Uluağaç Türkiye Üçüncüsü oldular.

EREN: SPORCULARIMIZI VE ANTRENÖRLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Öncelikle sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Sporcularımızın ilk müsabakalarından, madalya törenine kadar maçlarını takip ediyorduk. Güzel neticelerle sonuçlandı. Temennimiz hep daha iyisinin olmasıdır ve bizlerde elimizden gelen desteği sağlıyoruz. İnşallah Elazığ’dan müsabakalara giden sporcularımızdan daha fazla Türkiye Şampiyonluğu bekliyoruz ve istiyoruz. Antrenörlerimizin emekleri sporcularımız için. Maçlarda gösterdikleri performans ve aldıkları derecelerden ötürü, Şampiyonumuz Gizem Özer, İkincimiz Mihriban Güneri, Üçüncülerimiz Elif Sultan Yaşar, Gökhan Uluağaç ve Tolga Kahramanoğlu’nu tek tek tebrik ediyor, yürekten kutluyorum. Sporcularımızın üzerlerinde emekleri olan Antrenörlerimiz Cemil Döndü ve Atalay Şenbakar hocalarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum, ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Vekil olmak isteyen spor müdürü
Vekil olmak isteyen spor müdürü - 1 yıl Önce

Spor müdürü makam odasına çağırır bir çay içer sonra da fotoğraflarını basına yollar tebrik eder

gakgo
gakgo - 1 yıl Önce

ELAZIĞIN GURURU CEMİL DÖNDÜ

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109