Elazığspor - Bodrumspor Maçına İstanbul’dan Hakem

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2. ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı. 15 Nisan Perşembe günü ilimizde oynanacak olan Elazığspor - Bodrumspor karşılaşmasını İstanbul Bölgesi Klasman hakemlerinden Aykut Sergin yönetecek.

Elazığspor - Bodrumspor Maçına İstanbul’dan Hakem

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, haftanın maçlarından görev alacak hakemleri açıkladı.

Temsilcimiz Elazığspor ile Bodrumspor arasında 15 Nisan Perşembe günü Gençlik Merkezi Sentetik Çim Sahada oynanacak 34.hafta karşılaşmasını İstanbul Bölgesi Klasman Hakemlerinden Aykut Sergin yönetecek.

Sergin’in yardımcılıklarını ise İstanbul Bölgesi Klasman Yardımcı Hakemleri Murat Erölmez ve Sinan Ertinğü yapacak. Maçta dördüncü hakemi olarak ise yine İstanbul Bölgesi Klasman Hakemi Burak Kaplan görev üstlenecek.

Mesleği öğretmen olan hakem Aykut Sergin, Bodrumspor Maçıyla ilk kez Bordo-Beyazlı Temsilcimiz TY Elazığspor'un bir maçında düdük çalacak.

Profesyonel kariyerinde 26 maçı yöneten Hakem Aykut Sergin, bu maçlarda 167 kez Sarı, 9 kez 2.Sarı’dan Kırmızı ve 4 Kez de Direkt Kırmızı kartına başvururken, 8 kez de penaltı noktasını gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103