Elazığspor'da Sıcak Saatler

Elazığspor’da hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Ani bir kararla olağanüstü seçimli genel kurula gidecek olan Elazığspor kulübü ile, il yöneticileri arasındaki toplantılara yenileri eklendi…

Elazığspor'da Sıcak Saatler

Bordo-Beyazlı kulüple alakalı arka arkaya yapılan toplantılara yenileri eklendi.

Sıcak saatlerin yaşandığı Elazığspor cephesinde önceki akşam gece geç saatlere kadar süren toplantıda Vali Murat Zorluoğlu, Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kulüp Başkanı Sedat Karataş ve Elazığspor yönetim Kurulu bir araya gelmişlerdi.

Bu toplantının ardından dün akşam bu kez Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığspor yönetim kurulu ile uzun süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Bugün ise toplantılara bir yenisi daha eklendi. Vali Murat Zorluoğlu, Elazığspor yönetim kurulu ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Son iki gün içinde arka arkaya yapılan toplantılar ve gelişmelerin ardından ise Elazığspor cephesinden herhangi bir açıklama gelmezken tam bir sessizlik hâkim.

Vali Murat Zorluğlu, Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığspor Başkanı Sedat Karataş ve yönetim kurulu üyelerinin son günlerde gerçekleştirdiği toplantıların ardından akıllara 21 Haziran tarihinde yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul geliyor.

Hatırlanacağı üzere Elazığspor Kulübü Pazartesi günü ani bir kararla Olağanüstü seçimli Genel Kurul Kararını kamuoyuna resmi sitesinden duyurmuştu.

Kongre tarihine kadar hareketli saatlerin devam etmesi beklenirken, Tüm bu gelişmeler neticesinde yapılacak olan kongrede Başkan Sedat Karataş ve yönetiminin yeniden aday olup olmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7