Elazığspor Kulüp Başkanı ve Yöneticileri PFDK’ya Sevk Edildi

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Kahramanmaraşspor Maçı’ndaki çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle Birevim Elazığspor Kulübü ile Başkan Selçuk Öztürk, Yöneticiler Mehmet Kaya, Zafer Yetiş ve Yardımcı Antrenör Kadir Kureş’i disiplin kuruluna sevk etti.

Elazığspor Kulüp Başkanı ve Yöneticileri PFDK’ya Sevk Edildi

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği toplantısında alınan kararlar açıklandı.

Buna göre gündemindeki dosyaları değerlendiren Hukuk Müşavirliği, Piserro Kahramanmaraşspor Maçında yapılan kötü ve çirkin tezahüratlar nedeniyle Birevim Elazığspor Kulübü ile Başkan Selçuk Öztürk, Yöneticiler Mehmet Kaya, Zafer Yetiş ve Yardımcı Antrenör Kadir Kureş’i disiplin kuruluna sevk etti.

Konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, 20 Ekim Pazar günü ilimizde oynanan Piserro Kahramanmaraşspor maçında yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Birevim Elazığspor’un yanı sıra; Başkan Selçuk Öztürk, İdareciler Mehmet Kaya ve Zafer Yetiş işe Yardımcı Antrenör Kadir Kureş’in disiplin kuruluna sevk edildiği belirtildi.

Buna göre Perşembe günü yapılacak olan disiplin kurulu toplantısında, Elazığspor Kulübü’ne uyarı ve para, yöneticilere ise para ve hak mahrumiyeti gibi cezalar gelmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7