Elazığspor’da “20 Yaş Altı” 8 Futbolcuya Özel İzin

Covid-19 tedbirleri kapsamında 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağından Elazığspor’da 8 futbolcu bu yaş grubu içerisinde yer alarak özel izinle antrenman ve maçlara çıkabiliyorlar.

Elazığspor’da “20 Yaş Altı” 8 Futbolcuya Özel İzin

Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni alınan kararlarda “20 yaş altına sokağa çıkma yasağı” belirli saatler için getirildi. 1 Ocak 2001 ve sonrasında doğan 20 yaş altı fertler gün içerisinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabilecek. Bu saatler dışında belirtilen yaş gruplarındaki vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlanacak.

20 Kasım 2020 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayan bu uygulama sonrası gözler Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren Tetiş Yapı Elazığspor’a çevrildi.

Bu sezon transfer tahtasını açamamasından dolayı genç ağırlıklı kadro ile mücadele eden Bordo Beyazlı takımda sınıra takılan tam 8 futbolcu bulunuyor.

Tetiş Yapı Elazığspor Yönetimi, konuyla alakalı futbolcular olan İzzet Topatar, Yusuf Ensar Poyrazlı, Cihan Canpolat, Hasan Ekici, Cihan Aslan, Umut Akbulut, Gökhan Ekmen ve Muhammet Düzgüner için özel izin alarak hem futbolcuların antrenmana rahat gidip gelmelerini hem de maçlara çıkabilmelerini sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103