Elazığspor’da 6 Futbolcu Serbest Kaldı

Elazığspor’da alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran Yiğitcan Erdoğan, Murat Ceylan, Onur Alsu, Ömer Yıldız, Tufan Kelleci ve Ahmet Doğan serbest kaldı.

Elazığspor’da 6 Futbolcu Serbest Kaldı

Tetiş Yapı Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk’ün, yazılı açıklamasında belirttiği “6 futbolcu serbest kaldı” ifadesi sonrası, kamuoyunda merak edilen bu 6 futbolcu kim? Sorusu da netlik kazandı.

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’ta ikinci yarı öncesi başkan Selçuk Öztürk’ün istifa sinyali verdiği Tetiş Yapı Elazığspor’da, futbolcular tek tek serbest kalma hakkı elde ediyor.

Başkan Öztürk’ün her fırsatta belirttiği “Ben izin vermeden hiçbir futbolcu gidemez” açıklamalarına rağmen 6 isim serbest kaldı.

Bordo-Beyazlı ekibimizde 10 Ocak itibariyle serbest kalma hakkı alan Yiğitcan Erdoğan, Murat Ceylan, Onur Alsu, Ömer Yıldız, Tufan Kelleci ve kaleci Ahmet Doğan’ın nasıl bir yol izleyecekleri merakla beklenirken, bu oyunculardan Murat Ceylan daha önce başkan Öztürk’le görüşerek kulüpten ayrılmıştı.

Serbest kalma hakkı elinde olan futbolculardan bazılarına teklifler olduğu ve gitmeye sıcak baktıkları belirtilirken, Yine bu isimlerin yanı sıra Cengizhan Akgün’e de TFF 1. Lig ve 2. Lig’den bazı takımların resmi teklifte bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Ya rabbi sen mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine şu futbol belasını elazığdan sil.elazığ rahatlasın gençlere iş kapıları açılsın.amin

Emre
Emre @Mustafa - 1 yıl Önce

Burada yapılan yorumlar, Elazığ'ın geldiği son noktayı gayet net özetliyor. Memleketin neden bu halde olduğunu gayet net açıklıyor. Memleket insanının ruh haline, vizyonuna ve görüşüne bakmak yeterli.

Alp
Alp @Mustafa - 1 yıl Önce

Haklı bir serzeniş fakat, Elazığ da Elazığspor gibi gün geçtikçe siyasi, bürokratik vizyonsuzluktan geriye gidiyor.

EL_AZİZ
EL_AZİZ @Mustafa - 1 yıl Önce

AMİN AMİN AMİNNNNNNNNNNNNN

Amin
Amin @Mustafa - 1 yıl Önce

Valla amin billa amin

Coşkun
Coşkun - 1 yıl Önce

Zurna Sezai diyorduki ben izin vermezsem kimse gidemez,ne oldu.Her tarafı filim fırıldak.Kendileri neye duruyor,cehenneme kadar yollari var.Takim bizim, düşerse düşsün.Hic önemli değil,hiç değilse bir musibetten kurtuluruz.TV.yorumculari da kına yaksın.Bir teki haysiyetli duruş göstermediler.Utanmazlar,hep kıvırıp durdular.

Sefer
Sefer - 1 yıl Önce

Transfer tahtasini acipta napacan getir ee sonra bi kuruş para verme sonrası malum işte bu nasıl bi iştir ya anlamıyorum yıllardır aynı terane

Levent
Levent - 1 yıl Önce

Ee daha kim kaldı ozaman takimin bel drekleri gitmis neden izin veriliyor bunlara madem acamiyacan tahtayi bari elindekileri tut geçmiş olsun artık yazikki.

EL_AZİZ
EL_AZİZ @Levent - 1 yıl Önce

YAV KOLPA YAPİ ELE EDİKİ MİLLETTEN PARA ALA

cano12
cano12 - 1 yıl Önce

selçuk ayısının gitmesi lazım

Şimşek
Şimşek - 1 yıl Önce

Biride bu Selçuk Öztürkü serbest bıraksın oda gitsin mümkünse elaziga bidahada gelmesin

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Her transfer sezonunda aynı tarana.. Selçuk varsa hırsızlık var duzenbazlık var ne zaman ki Elazığ nefes alamıyor kaçıp gidiyor sonra Elazığ borcunu bi gıdım ödüyor birşeyler yapıyor bu namussuz adam yine çıkıp geliyor ve çörekleniyor Elazığ spora..yeter artık daha ayıptır yav ne siz olasınız ne Elazığspor.. Karakoçan yolspora belediyespor a destek verelim sporsa spor il takimiysa il takımı yeter ki bu hırsızlar yemesin memleketim çocuklarının parasını.. valilikten özel idareden belediyeden alıp alıp yiyorlar hep borç var deyip bir gün iyiyiz dediklerini duymadık..yerel medya da bu işin içinde sanırım hiç gıkını çıkarmıyor.

Sabit karakaya
Sabit karakaya - 1 yıl Önce

Ya başkan ne inat etmisim bırak kim yapacaksa ğelsin yoksa buişte bir rantmı var bırakmadığın zaman herkes buranın bir ciftlik olduğu kanaatinde sende ğit işin ğücen bak kim yapacaksa ğelsin bu şehir rahat etsin


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109