Elazığspor’da “Birevim” İbaresi Kaldırıldı

Türkiye Futbol Federasyonu, isim sponsorluğunun süresinin tamamlanmasının ardından Elazığspor Kulübü’nün önündeki Birevim ibaresini kaldırdı.

Elazığspor’da “Birevim” İbaresi Kaldırıldı

Geçtiğimiz sezonun 2. Yarısı öncesinde Birevim firması ile 1 yıllık sözleşme imzalayan ve ismini “Birevim Elazığspor” olarak değiştiren Bordo-Beyazlı ekibimizde sponsorluk süresinin geçtiğimiz günlerde sona ermesinin ardından, Türkiye Futbol Federasyonu Elazığspor’un önündeki Birevim ibaresini kaldırdı.

Sponsorluk süresini yeniden uzatmak için geçtiğimiz aylarda yapılan görüşmelerden sonuç alınamamasının ardından, harekete geçen Türkiye Futbol Federasyonu, Bordo-Beyazlı kulübün isminin önündeki Birevim ibaresini silerek, kulübün ismini yeniden Elazığspor olarak güncelledi.

Geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında Birevim yetkilileriyle Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın öncülüğünde yeniden bir araya geleceklerini açıklayan Başkan Selçuk Öztürk, söz konusu görüşmenin önümüzdeki günlerde yapılacağını duyurmuştu.

Buna göre Bordo-Beyazlı temsilcimiz, yeni bir sponsor bulana kadar faaliyetlerine Elazığspor Kulübü olarak devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7