Elazığspor’da Sakat ve Cezalı Oyunculardan İyi Haberler Var

Elazığspor’da Pazarspor’la oynanacak olan maç öncesinde Ahmet Doğan, Cengizhan Akgün, Cihan Aslan ve Kadir Taşoğlu’nun cezaları tamamlanırken, sakat oyuncular Kadir Bekmezci ve Muhammet İldiz’in de iyileşerek oynayacak duruma geldikleri belirtildi.

Elazığspor’da Sakat ve Cezalı Oyunculardan İyi Haberler Var

Elazığspor’da sakat ce cezalı oyunculardan iyi haberler var.

Sakat ve cezalı oyunculardan ötürü kadro kurmakta zorlanan bordo beyazlı ekibimizde zorlu Pazarspor karşılaşması öncesinde cezalarını tamamlayan kaleci Ahmet Doğan ile futbolcular Cengizhan Akgün, Cihan Aslan ve Kadir Taşoğlu yeniden takıma dönerlerken, sakat oyunculardan kaptan Kadir Bekmezci ve Muhammet İldiz de iyileşerek yeniden takıma katıldılar.

KAYNAK: HEDEFİMİZE ULAŞMANIN MÜCADELESİNİ VERECEĞİZ

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak; sakat ve cezalı oyuncuların yeniden aralarına dönmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirtirken, “Hedefimiz Pazarspor maçını kazanarak yeni bir başlangıç yapmak. Ligin ilk yarısını orta sıralarda tamamlamak istiyoruz.  Bunun içinde ilk yarının kalan sekiz maçından toplayabileceğimiz kadar puan toplamak istiyoruz. Bu düşüncemizi gerçekleştirebilecek gücümüz var. Maçlarımızda daha dikkatli olacak ve hatalarımızı azaltarak hedefimize ulaşmanın mücadelesini vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7