Elazığspor’da Tecrübeli Futbolcular Ayrılmak İstiyor

Elazığspor’da ayrılık rüzgârları devam ediyor. Onur Alsu ve Ömer Yıldız’ın yeni takımlarına imza atmalarının ardından tecrübeli oyuncu Yiğitcan Erdoğan da takımdan ayrılarak Bayburt İl Özel İdare ile görüşmelere başladı. Bordo beyazlı takımın tecrübeli oyuncularından Kadir Bekmezci, Muhammet İldiz ve Cengizhan Akgün de takımdan ayrılmak için gün sayıyor.

Elazığspor’da Tecrübeli Futbolcular Ayrılmak İstiyor

Sahipsizliğin gözü kör olsun…

Yıllardır yaşadığı benzer sıkıntılardan dolayı bir türlü düzlüğe çıkamayan Elazığspor’da takımdan giden gidene…

Önce Elazığspor altyapısından yetişen Onur Alsu, Ahmet Doğan ve Ömer Yıldız; kendilerini yetiştiren, bugünlere gelmelerine vesile olan takımlarından ayrıldılar.

Şimdi de Yiğitcan Erdoğan; “veda vakti” diyerek, transfer yasağını kaldıran Bayburt il özel idare ile transfer görüşmelerine başlamak üzere bordo beyazlı kulüpten ayrıldı.

Bu gelişmelerin ardından takımda huzursuzluk ayyuka çıkarken, takımın tecrübeli oyuncuları kaptan Kadir Bekmezci, Muhammet İldiz ve Cengizhan Akgün de kulüpten ayrılmak için başkan Selçuk Öztürk’ten izin istediler.

Huzursuz olan bu üç oyuncunun da kendilerine gelen teklifleri değerlendirerek takımdan ayrılmak istedikleri ifade edilirken, sözleşmeleri devam eden oyuncuların gitmesi için kulüp yönetiminin izin vermesi gerekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz
Cengiz - 1 ay Önce

Şimdi ne diyeceksin cengo,,ben istemezsen kimse gitmezdi,ne oldu?Böyle giderse hickimse sen orda olduğun müddetçe bu takımda kalmaz.Şehir,seyirci futbolcular istemiyor,sen neye duruyorsun?

Harputlu
Harputlu - 1 ay Önce

Gapatın takımı gapıya kilit vurun israf vu zamanda bu serserilere bu kadar mayış millet mikroptan iş ekmek bulamı

Ünal Baydoğan Adana
Ünal Baydoğan Adana - 1 ay Önce

Gitmek istiyenlere güle güle gitsinler.. Zaten oyunmu oynadılar ya sakatlar yada kırmızı kart cezalılar. Düşelim ama adam gibi oynasınlar İnanki gitmek istiyenlere daha faydalı olurlar. Nine ya herzaman gidecem gidecem gidin bizde kurtulak sizde kurtulun. Gençler bı işin yükünü İnanki kaldırırlar görürüz. Bir Bursaspor kadarda olabilirler. Başarılar Diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner7