Elazığspor’dan İlk Ayrılan Kim Oldu?

Elazığspor’da bir türlü bekleneni veremeyen Murat Ceylan’la karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Takımdan ayrılmak isteyen bir diğer futbolcu Yiğitcan Erdoğan’ın ise ikna edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Elazığspor’dan İlk Ayrılan Kim Oldu?

Elazığspor’da kadronun önemli isimlerinden Murat Ceylan ile yollar ayrıldı.

2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma savaşı veren Bordo-Beyazlı ekibimizde, ilk yarının sona ermesinin ardından başlayan ara transfer döneminde sessizlik devam ederken, Elazığspor’a geldiği günden buyana bir türlü bekleneni veremeyen tecrübeli futbolcu Murat Ceylan ile yollar ayrıldı.

Öte yandan temsilcimizde yol ayrımında bulunan tecrübeli futbolcu Yiğitcan Erdoğan ile görüşmelerin devam ettiği bildirilirken, Başkan Selçuk Öztürk’ün Yiğitcan’ı kadroda tutmak istediği ancak Yiğitcan Erdoğan’ın ayrılmakta kararlı olduğu belirtildi.

Bordo-Beyazlı ekibimizde, Murat Ceylan’ın dışında kadroda birkaç ayrılığın daha yaşanabileceği öğrenilirken bu konuda ilerleyen günlerde somut gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir
Şakir - 4 ay Önce

Tahtayı açamıyorsunuz bari eldeki 3 tane tecrübeli oyuncuyu tutun o da yok,

Ömer
Ömer - 4 ay Önce

Transfer tahtası açılmazsa şanlı kulubümüze yazık olur Allah aşkına herkes taşın altına elini koysun

Xy
Xy - 4 ay Önce

Bekleneni veremiyen değil parası ödenmediği için oynamak istemediği olmasın o.malum alacaklarını alamayan fifa ya başvuran kim varsa gönderiliyor ne hikmetse.

Ünal Baydoğan Adana
Ünal Baydoğan Adana - 4 ay Önce

Ayaklarına sağlık. Yolun açık olsun. Bu zamana kadar yaptığıň katkı dan dolayı çok sağol. Yiğitcan içinde takımda Abilik yapacak bir kardeşimiz kalırsa katkı sağlar. Oynamak istemezse yolu açık olsun. Seviyoruz Yiğitcan ı

SIRADAKİ HABER

banner103