Elazığspor’dan Ücretsiz Passolig

TY Elazığspor Kulübü tarafından şehit yakınları, gaziler, öğrenci, öğretmen ve annelere ücretsiz passolig kartı verileceği bildirildi.

Elazığspor’dan Ücretsiz Passolig

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü iç saha maçlarında tribünlere taraftar çekmek ve bayan taraftarların sayısını artırmak için passolig kampanyası başlattı.

Spor Toto 1.Ligin ilk yarısında iç saha maçları için geçerli olan kampanyada Şehit yakınları, gaziler, öğrenci, öğretmenler ve annelere çağrıda bulunuldu.

Ayrıca yapılan açıklamada ücretsiz olarak kombine bilet yüklemesinin de kulüp tarafından yapılacağı duyuruldu.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Kulübümüz Şehit Yakınları, Gazilerimiz, Öğrenci, Öğretmenlerimize ve Annelere Passolig Kartı kampanyası başlatmıştır.

Tetiş Yapı Elazığspor Logolu Passolig Kartı alan Şehit Yakınlarımıza, Gazilerimize, Öğrencilere, Öğretmenlerimize ve Annelere Spor Toto 1. Ligin ilk yarısında takımımızın iç sahada oynayacağı maçlarda geçerli olacak ücretsiz kombine bilet yüklemesi yapılacaktır.

Bordo-beyaz renklere gönül vermiş Şehit Yakınlarımızı, Gazilerimizi, Öğrencileri, Öğretmenlerimizi ve Anneleri takımımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Tetiş Yapı Elazığspor logolu Passolig Kartlarını alan Şehit Yakınları, Gazilerimiz, Öğrenci, Öğretmen ve Anneler Passolig kartları ile kulübümüze başvuru yaparak Kombine Biletlerini ücretsiz olarak yükletebileceklerdir.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7