Elazığspor’un 25 Dosyayı Çözmesi Gerekiyor

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın sağladığı kaynakla devre arasında transfer yasağını kaldırarak kadrosuna dahil ettiği oyuncularla son anda ligde kalan Elazığspor’un yeni sezonda iddialı bir kadro oluşturabilmesi için transfere engel yaklaşık 25 dosyayı çözmesi gerekiyor.

Elazığspor’un 25 Dosyayı Çözmesi Gerekiyor

TFF 3. Ligde Kahtaspor’la ligi aynı puanda tamamlayan ancak rakibiyle ikili averaj üstünlüğüyle ligde kalan Elazığspor’un yeni sezon öncesinde de transfer yasağı bulunuyor.

Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’nın devre arasında sağladığı kaynakla transfer yasağını kaldıran ve kadrosuna kattığı yeni oyuncularla son anda ligde tutunan bordo beyazlı takımımızın yeni sezon öncesinde şampiyonluk mücadelesi verecek bir kadro oluşturabilmesi için transfer yasağını kaldırması gerekiyor.

Transfere engel yaklaşık 25 dosyası bulunan ve bu dosyaların çözümü için muhatabı veya temsilcisiyle görüşmesi gerekecek olan Elazığspor’un bunları çözebilmesi için yine belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’nın sağlayacağı maddi desteğe ihtiyacı olacak.

Altyapıında transfer yasağı bulunmayan bordo beyazlı kulübümüzün, bu doğrultuda gelecek vaad eden genç oyuncuları altyapı kadrosuna alarak 6 aylık bir sürenin sonunda profesyonel takımda oynamaları için de bazı çalışmaların yapıldığı belirtiliyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109