Elazığspor’un Elektrik Borcunu Başkan Şerifoğulları Üstlendi

Elazığspor tesislerinin kesik olan elektrikleri Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yapacağı ödemenin ardından Salı günü açılması bekleniliyor.

Elazığspor’un Elektrik Borcunu Başkan Şerifoğulları Üstlendi

Elazığspor’da sezon öncesi yaşanılan sıkıntıların giderilmesi için adımlar atılmaya başlandı.

Edindiğimiz bilgilere göre, il yöneticileri ve milletvekillerinin geçtiğimiz gün Elazığ’da yaptıkları toplantı sonucunda bordo beyazlı kulübün kesik olan elektrik borçları Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından üstlenilirken, başkan Şerifoğulları’nın; yaklaşık 900 bin lira tutan toplam Elektrik borçlarını ödeyeceği ve elektriklerin salı günü açılacağı ifade ediliyor.

Yeni sezon hazırlıklarına 15 Temmuz’da kendi tesislerinde başlayacak olan bordo beyazlı ekibimizin yaşayacağı en önemli sıkıntılardan biri olan elektrik kesintisinin ortadan kalkmasıyla daha rahat bir ortamda yeni sezona hazırlanacağı ve bu ödemeyle birlikte yıllardır adeta kangren olan elektrik kesintilerinin de artık yaşanılmayacağı belirtiliyor.

Şimdiye kadar biriken yaklaşık 900 bin liralık elektrik borçlarının Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödenmesinin ardından, bundan sonra oluşacak elektrik faturalarının da kulüp yönetimleri tarafından ödeneceği ödeneceği belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali taş
ali taş - 4 ay Önce

her şehirde belediye şehrin futbol takımlarına spor bütçesinden zaten destek olöak zorunda..takımlar istihdam sağlar şehrin ekonomisini buyutur esnaf iş yapar. mesire alanının lambaları yaz kış boş boş yanıyor gereksiz aydınlatmalara boşa para harcanıyorda şehrin tek marka değeri elazığsporun neden elektriklerini devlet karşılamıyor.

Ahmet
Ahmet - 4 ay Önce

Adaykende mitingine amigolar falan gidiyordu. Şelale falan bişeyler kendi adını bağırtmalar. Elazığın sokakları berbat 650 trilyon borç var. Yatırım yap deyince valla borç çok de git bi trilyon yetimin hakkınınelazığ spora harca. Daha çok gelir taraftar denen 3-5 amigonun gazına

MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 4 ay Önce

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.ŞAHİN BAŞKANIM SAGOLASIN VAROLASIN.

Harun
Harun - 4 ay Önce

Helal Olsun Bence Elazığspor adına birilerine para vermektense Belediye nin gerçek harcamaları görüp kendisinin direk vermesi daha doğru, tebrikler Başkana iyi başladı iyi gidiyor. Yapılanı takdir yapılmayanı tenkit etmek gerek,Bu arada Elazığsporun sahibi benim diyen İstanbul Belediye Başkan adayından ve Elektrik sorununu çözdük diyen vekilden haber var mı?

CEZA
CEZA - 4 ay Önce

anlamadığım bu klübe herşeyi bilerek başkan adayı olunuyor neden gelen yönetim borcu ödemez

SIRADAKİ HABER

banner7