Eriş: Elazığ’ın Ayağa Kalkma Zamanıdır

ELAZIĞSPOR Teknik Direktörü Levent Eriş, televizyonumuzda yayınlanan “Coşkun Kamaç’la maraton” programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Eriş, “Elazığ’ı yöneten genç bürokratlar ve yöneticilerle şehrin ayağa kalkma zamanıdır, bu genç ekibe de hedef yakışır” diyerek, taraftarları heyecanlandırdı.

Eriş: Elazığ’ın Ayağa Kalkma Zamanıdır

Elazığspor’un tecrübeli teknik direktörü levent Eriş, televizyonumuzda yayınlanan ve spor koordinatörümüz Coşkun Kamaç’ın hazırlayıp sunduğu “Maraton” programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

ERİŞ: BÜYÜK STADIMIZI ZİYARET ETTİK, MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA VAR

Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, “Hem Doğukent stadına gittik. İdarecilerimizle birlikte eksikliklerimiz neler? Neler yapabiliriz, ne gibi bir gelişim sağlayabiliriz gibi bir takım araştırmalarda bulunduk. İnşallah 2021 yılında biteceğini umut ettiğimiz, büyük stadımızı ziyaret ettik. Müthiş bir çalışma var. İnanılmaz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Samed müdürüm orada inşaatta çalışanlarla o kadar çok yakın temas halinde olmuş ki ismen hepsini sayıyor. Demek ki hepsiyle çok istişarede bulunmuş. Kendisini tebrik ediyorum. Belediye Başkanımız da son derece zarif, genç ve dinamik böyle mülki amirlerin olduğu şehrin ayağa kalkma zamanı. Sizin aracılığınızla hasbel kader seslenmeye çalışıyorum. Sesimi duyurabiliyorsam, onlara ulaştırabiliyorsam ve onların önderliğinde, onların liderliğinde, Sayın Başkanımız ve biz hep beraber bu yolda yürümeye ve gövdemizi taşın altına sokmaya inanılmaz derece de mücadele vermeye hazırız. Hep beraber el ele hareket edeceğiz. Gerçekten Belediye Başkanımız Elazığ Sporu ayakta tutuyor. Allah razı olsun. Kendisine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah el ele vererek Elazığ Sporu tekrar layık olduğu yerlere taşıyalım” diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7