Fırat Üniversitesi - Kahta 02 Spor Karşılaşmasının Ardından

Fırat Üniversitesi Teknik Sorumlusu Burak Apaydın, 3-3’lük beraberlikle sonuçlanan Kahta 02 Spor maçı sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Kendi formamız ve armamız için mücadele etmeye devam edeceğiz” diyerek, Kahtaspor karşısında iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirtti.

Fırat Üniversitesi - Kahta 02 Spor Karşılaşmasının Ardından

Lider Kahtaspor’la kendi saha ve seyircisi önünde 3-3 berabere kalan bölgesel amatör ligdeki temsilcimiz Fırat Üniversitesi’nde kaçan galibiyetin üzüntüsü yaşanırken, teknik sorumlu Burak Apaydın, maç sonunda yaptığı değerlendirmede, kendi formamız ve kendi armamız için mücadele ediyoruz” diyerek, lider Kahtaspor karşısında da iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

APAYDIN: BİZDE TABİ Kİ ÜÇÜNCÜ LİGE OYNAMAK İSTERİZ

Burak Apaydın, “Deprem bizi çok etkiledi. Oyuncularımız il dışına gittik. Dönüşlerinde sakatlıklar yaşadık. Takım şu an yüzde elliyle oynuyor. Kalecimiz kırmızı kart cezalısıydı. Bugün Furkan kalede olsaydı çok daha başka olurdu ama canları sağ olsun. Yenile de bilirdik. Bizim için onun bir önemi yok. Bu gençleri kazanabilir miyiz, nereye gelebiliriz, bunların içerisinden Elazığspor’umuza oyuncu yetiştirebilir miyiz, Belediyespor’umuza oyuncu yetiştirebilir miyiz? Buna bakacağız ama şartlar uygun olur, bizde tabi ki üçüncü lige oynamak isteriz. Bu camiaya, bu ile üçüncü bir profesyonel takım; geçmişte yaptık yine de yapabiliriz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103