Gece 24.00’e Kadar Ödeme Yapılması Gerekiyor

Elazığspor, serbest kalmak için Federasyon’a başvuran Alpaslan Öztürk’e bugün de ödeme yapamazken, gece 24.00’e kadar ödeme yapılmaması durumunda tecrübeli futbolcunun serbest kalacağı öğrenildi.

Gece 24.00’e Kadar Ödeme Yapılması Gerekiyor

Elazığspor, önemli bir ismini daha kaybetmek üzere…

Sezonun sona ermesinin ardından ilk olarak sözleşmesi sona eren Tom takımdan ayrılırken, bu kez de tecrübeli futbolcu Alpaslan Öztürk Bordo-Beyazlı formaya veda etmek üzere.

Elazığspor ile 1 yıl daha mukavelesi bulunan ve geçtiğimiz günlerde alacakları edeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran Alpaslan Öztürk için verilen süre bu gece 24 itibariyle sona erecek.

Alınan bilgilere göre Elazığspor Yönetim Kurulu, Alpaslan Öztürk’ün 250.000 TL’lik alacağını bugün de ödeyemezken, gece 24’e kadar ödeme yapılamaması durumunda Alpaslan’ın serbest kalacağı bildirildi.

Tecrübeli futbolcu ayrılık süreciyle ilgili sosyal medya hesabından bugün de paylaşım yaparken, bu şekildeki ayrılığın üzücü olduğunu ve Elazığ’da unutamayacağı dostlar edindiğini belirtti.

Öte yandan maddi imkansızlıklarla boğuşan Elazığspor Yönetim Kurulu’nun Alpaslan Öztürk’ün 250 Bin TL’lik alacağını ödemek için bugün bazı girişimlerde bulunduğu ancak olumlu sonuç alamadığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103