Geçmiş Olsun Ömer Tokgöz ve Hıdır Bilek

Elazığspor’umuzun efsane eski futbolcularından kaptan Ömer Tokgöz ile Hıdır Bilek koronavirüs’e yakalandılar. Kaptan Ömer Tokgöz’ün tedavisi Fırat Üniversitesi Hastanesinde devam ederken, Hıdır Bilek ise tedaviye evinde devam ediyor.

Geçmiş Olsun Ömer Tokgöz ve Hıdır Bilek

Koronavirüs, etkisini göstermeye devam ediyor değerli izleyiciler.

Koronavirüs salgının yakaladığı son kişiler futbol camiamızın çok değerli iki eski efsane futbolcusu oldu.

Elazığspor’umuzun ve Türk futbolunun önemli değerlerinden, bordo beyazlı kulübümüzün eski efsane futbolcularından kaptan Ömer Tokgöz ile Hıdır Bilek, Koronavirüs’e yakalandılar.

Birkaç günden buyana yakalandıkları Koronavirüs nedeniyle tedavilerine başlanılan Elazığspor’umuzun efsane eski futbolcularından Hıdır Bilek, bu süreci evinde geçirirken, kaptan Ömer Tokgöz’ün ise rahatsızlığını daha ağır geçirdiğinden; tedavisine Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde devam ediliyor.

Telefonla görüştüğümüz Elazığspor’un unutulmaz efsane eski futbolcularından Hıdır Bilek ve Ömer Tokgöz, sevenlerinden dua beklediklerini ifade ederlerken, Krornavirüs salgınına karşı herkesi duyarlı ve tedbirli olmaya davet ettiler.

Medya grubumuz olarak Elazığspor’umuzun efsane eski futbolcularından kaptan Ömer Tokgöz ile Hıdır Bilek’e ve tüm hastalara sağlık ve şifa dilerken, bir an önce aramıza dönmelerini temenni ediyoruz…

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 12:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem gülbay
Ethem gülbay - 8 ay Önce

Arkadaşlarıma geçmiş olsun der acil şifalar dilerim

Şevket
Şevket - 8 ay Önce

Geçmiş olsun

MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 8 ay Önce

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.HOCALARIMA RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN.ALLAHA EMANET OLASINIZ.SAYGILARIMLA

Nusret Hanlıoğlu
Nusret Hanlıoğlu - 8 ay Önce

Allah şifalar versin Futbolun iz bırakanlarına, geçmiş olsun

Ünal Baydoğan Adana
Ünal Baydoğan Adana - 8 ay Önce

Allah her iki efsanevi futbolcu kardeşlerimize Allah tan Şafii ismi ile Acil şifalar versin inşAllah. Eski Sağlıklı günlere inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner103