İÖİ Spor Kulübü, Yeni Yönetim Oluşturacak

Kulüp Başkanı Sebahattin Uçar’ın İstifasının Ardından Güçlü Bir Yönetim Oluşturmak İsteyen İl Özel İdare Spor Kulübü, Bu Doğrultuda Çalışmalarını Yoğunlaştırdı.

İÖİ Spor Kulübü, Yeni Yönetim Oluşturacak

İlimizin süper ligdeki temsilcisi il özel idare kadın basketbol takımı’nın geleceğiyle ilgili yaşanan belirsizlik; önceki gün kulüp başkanı Sebahattin Uçar’ın kulüp başkanlığından istifasıyla daha da belirsiz bir hale gelmişti.

Geçtiğimiz sezon içerisinde yaşanılan depremin ardından iç saha maçlarını Ankara’da oynayan ancak Koronavirüs nedeniyle liglerin iptal edilmesiyle maçlarını tamamlayan bordo beyazlı ekibimizde yaşanan belirsizlik sonrasında bazı oyuncular da takımdan ayrılmışlardı.

Son olarak Sebahattin Uçar’ın kulüp başkanlığından ayrılmasıyla yeni sezondaki beklentiler için beklemeye geçen il özel idare spor kulübü, önceki gün İl özel idare genel sekreteri Ali Şiş’in güçlü bir yönetim oluşturmak için başlattığı çalışmalar doğrultusunda yeni yönetimin oluşturulması için “start” verildi.

Bir an önce yeni yönetimini oluşturmak isteyen il özel idare spor kulübü, ardından da takıma yeni oyuncular kazandırmak için transfer çalışmalarına hız verecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7