Kalpar'dan Maç Sonu Açıklamaları

Müsabakanın ardından değerlendirmelerde bulunan Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, bu sonucu beklemediğini kaydederken, “oyuncuların ürkekliği ve korkaklığı bize 2-0'lık mağlubiyeti getirdi” dedi.

Kalpar'dan Maç Sonu Açıklamaları

Tetiş Yapı Elazığspor’un 2-0’lık mağlubiyetiyle sona eren karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı.

“OYUNCULARIN ÜRKEKLİĞİ BİZE MAĞLUBİYET GETİRDİ”

İkinci yarıda daha arzulu-istekli ve istediğini yapan bir çizgide olduklarını ve 2-0 mağlup durumdaki takımın bunun altından kalkmasının çok kolay olmadığını ifade eden Kalpar, “Ofansif yönde etkili olamadık. Buradan mağlup ayrılıyoruz, bu sonucu gerçekten de beklemiyordum. Ama oyuncuların ürkekliği ve korkaklığı bize 2-0'lık mağlubiyeti getirdi” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 22:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami
Sami - 3 yıl Önce

Bordo adam gerçekleri dile getirmiş, niye batıyor... İki üç maç kazandılar şımardılar. Bunları soyunma odasında yaş çubukla döveceksin ki, ürkeklikleri ve korkaklıkları geçsin kendilerine gelsinler.

Bordo
Bordo @Sami - 3 yıl Önce

Hocanın akrabası mısın Sami yaptığım yorum size niye batıyor...Bu hocanın t.direktörlğk hayatında kaç şampiyonluğu var ? Oyuncuyu medya demeçleriyle suçlamak yerine gerekeni yapsın demek istediğim budur !

Bordo
Bordo @Sami - 3 yıl Önce

Sami şu anki T.direktörün son 10 senede başarısı var mı ?

Mahmut
Mahmut - 3 yıl Önce

hoca kadir denilen adamı ben 3.ligde oynatmam ? çok merak ediyorum sarpong sana ne yaptı ?

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Takımı kötü bir sonuç aldığında futbolcusuna, teknik direktörüne ve kulüp yöneticilerine ağza alınmayacak küfürler eden, futbolun sadece bir oyundan ibaret olduğunu unutup kişilerin şahsına, namusuna, gururuna ve şerefine dahi dil uzatacak seviyede cahil, eğitimsiz, kültürsüz, karaktersiz, kişiliksiz ve maganda ruhlu kişilerin Elazığspor'dan şampiyonluk beklemesi, başarı beklemesi çok komik, çok sevimsizce. Stadyuma dahi gitmeyen, takımına destek vermeyen kişilerin bunları yapıyor olması nasıl bir ruh hali içinde olduklarının göstergesidir. Hakeza maçlara gidenlerin de bunları yapma hakları yoktur. Stadyumda, takımı öndeyken dahi futbolcusuna küfür edebilen bir kişinin kişiliği bozuk, karakteri yoksundur. Elazığ, gün geçtikçe yozlaşan, benliğini ve kültürünü kaybeden, söz Elazığspor'dan açıldığı vakit, "Elazığspor düşsün, beter olsun, bana para mı kazandırıyor?" diyebilecek kadar aşağılık, cahil, karaktersiz ve hiçbir dünya görüşü olmayan insanların sayıca arttığı bir şehir olmuştur.

Mustafa
Mustafa @Mustafa - 3 yıl Önce

Üstteki yorumumun devamı: Elazığ, eski saygın ve kültürlü insanların artık olmadığı, kültürel yozlaşmanın çok yüksek olduğu (Bkz. Yolda yürümeyi bilmeyen, şehir hayatına uyum sağlayamayan eğitimsiz, hiçbir gelecek kaygısı olmayan ve Türkçe konuşmasını dahi bilmeyen kişiler), hainliğin, dedikodunun, gıybetin, çekememezliğin ve menfaatin tavan yaptığı, içten pazarlıklı insanların hayatın her alanında olduğu bir şehir olmuştur. Elazığ seçilmişlerin, yöneticilerin ve her şeyden önemlisi ahalinin sahipsiz bıraktığı, hiçbir gelişim göstermeyen, gün geçtikçe gerileyen bir şehirdir. Ahalinin önce kendine ve aynaya bakması, daha sonra doksan dakika boyunca koca sahada hiç durmadan, şerefiyle, karakteriyle, ailesi ve ekmek parası için koşan çocuklara bakıp, onlardan başarı ve şampiyonluk beklemesi gerekli. Ey Ahali! Sence başarıyı hak ediyor musun? Hayır. Hiçbir zaman da hak etmeyeceksin. Son olarak, Elazığspor'u onurlu ve şerefli mücadelesinden ötürü kutluyorum.

mehmet künkül
mehmet künkül - 3 yıl Önce

yav arkadaş siz ne biçim tarftarsınız takım bir maç yenildi diye nerdeyse tüm teknik heyeti tüm futbolcuları eger türkiyede idam olsaydı dersiniz idam edelim yazıktır günahtır üst üste galibiyet alan takım yine bu takımdı bir maç kaybettik dünyanın sonu degil ha kazansaydık çok güzel avantaj saglamıştık ama olmadı.şu ligde en avantajlı takım biziz.TÜM ELAZIĞSPORU CANDAN GÖNÜLDEN SEVEN TARAFTARA SAYGILARIMLA

Bordo
Bordo - 3 yıl Önce

Hoca sende uzatmaları oynuyorsun futbolcularda ürkeklik korkaklık varsa bu senin suçun

SIRADAKİ HABER

banner7