Kaya Karakaya Spor Lisesi Genç Yetenekleri Arıyor

Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi, özel yetenek sınavıyla yetenekli öğrencileri bünyesine katmak istiyor. Okul Müdürü Levent Sancar, kontenjan artırımı için müracaat ettiklerini söyledi.

Kaya Karakaya Spor Lisesi Genç Yetenekleri Arıyor

Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi yapacağı özel yetenek sınavı ile spora yetenekli öğrencileri seçmeye hazırlanıyor. Spor salonlarından, açık hava spor alanlarına kadar, işinde uzman beden eğitimi öğretmenleriyle, spora gönül vermiş ve geleceğini spor üzerine şekillendirmek isteyen gençleri bekleyen Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, yetenek sınavı ile öğrenci alacak.

Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Levent Sancar geçen eğitim ve öğretim yılında okula 250 müracaatın yapıldığını ancak 80 öğrencinin kayıtlarını yaptırdıklarını belirterek, Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan yazışmaların sonucunu beklediklerini, gelecek cevaba göre kontenjanı arttırabileceklerinin müjdesini verdi…

Okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi gerektiğine vurgu yapan Sancar, kendilerine desteklerini esirgemeyen Ziver Holding’e teşekkürlerini bildirerek, arkalarında gücünü hissettikleri Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci’ye ise şükranlarını sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7