Kongre Cuma Günü Yapılacak

Geçtiğimiz hafta yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelen Elazığspor’un olağanüstü genel kurulu 22 Haziran Cuma günü Elazığ Belediyesi Kongre Ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Kongre Cuma Günü Yapılacak

Elazığspor’da Geçtiğimiz hafta yapılması planlanan ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Olağanüstü Genel Kurul, 22 Haziran Cuma günü saat 13.00’de Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre, kongrenin Cuma namazı saatine denk gelmesi nedeniyle üyelerin saat 13.30’a kadar kongreye iştirak edebilecekleri belirtildi.

Alınan bilgilere göre, Elazığspor Kulübü Derneği’nde Cuma günü yapılması planlanan olağanüstü kongresinin gerçekleşebilmesi için, genel kurul üye tam sayısının 3’te 1’inin 1 fazlası delegenin katılımı gerekiyor.

Buna göre Elazığspor’da son güncellemelerle birlikte toplam 344 genel kurul üyesi bulunurken, kongrenin toplanabilmesi için 116 delegenin hazirun cetveline imza atması gerekecek.

Başkan adaylığı için kulübe resmi müracaatını yapan tek isim olan Hacı Murat Yümlü’nün, 22 Haziran’daki kongre sonucunda gayri resmi yürüttüğü görevine resmen başlaması bekleniyor.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7