Kovancılar Spor Tesisleri Tamamlanmak Üzere

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kovancılar İlçe Spor Salonu ve stat yenileme çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı.

Kovancılar Spor Tesisleri Tamamlanmak Üzere

Elazığ Gençlik ve spor il müdürlüğü bünyesinde yapımı ve yenileme çalışmaları devam eden Kovancılar spor salonu ve stadyumunda sona yaklaşılıyor.

Bakım-onarım ve iyileştirme çalışmaları hızla devam eden İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Salonu ve Stadının yakın zamanda hizmete girmesi bekleniyor.

EREN: İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

 Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yayımladığı yazılı mesajda, " Yenileme çalışmalarında sona yaklaşılan İlçemizdeki spor salonu ve stad ile gençlerimize ve İlçemiz sporuna daha iyi hizmet etmek için yakın zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak hizmete sunacağız. İlçemize hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 6 ay Önce

Allah aşkına Elazığsonhaber genclik spor ,tarım İl mudurlugu, milli eğitim ve Çemişgezek yetkililerin haberlerini yapmayı bırak. Gına geldik artık bunların kamera showlari... burokrat değil sanki konu mankeni validen çok basindalar...

xyz
xyz @Ali - 6 ay Önce

yapsın işte kovancılarlı insanlar ilçesinde olup bitenden insanların haberi olmuş oluyor. haber yapılmasından rahatsız olan da bir elazığlılar herhalde. başlıktan bu tarz bir haber olduğu belli tıklama arkadaş. biz görmek istiyoruz. keşke basında biraz daha rekabet olsa her yer haberleştirip kontrol mekanizması bilinci oluşsa

SIRADAKİ HABER

banner103