Kulübün Mali Tablosu ve Transferler Görüşülecek

Elazığspor yönetiminin İstanbul kanadı kulübün mali tablosu, transfer tahtası ve transfer politikasını görüşmek üzere İstanbul’da toplantı yapacak.

Kulübün Mali Tablosu ve Transferler Görüşülecek

Olağanüstü Genel Kurulunun ardından ilk toplantısını kulüp tesislerinde gerçekleştiren ve görev dağılımı yapan Elazığspor’un yeni yönetimi ikinci toplantısını İstanbul’da yapacak.

Hacı Murat Yümlü Başkanlığındaki yönetimin İstanbul kanadı Florya’da toplanarak kulübün geleceğini masaya yatıracak.

Transfer çalışmaları için İstanbul’da bulunan Başkan Hacı Murat Yümlü ve Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, İstanbul’daki yöneticilerle bir araya gelerek, kulübün mali tablosu, transfer tahtası ve transfer politikasını değerlendirecek.

Akşam yapılacak olan toplantıya Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın da katılacağı bildirilirken, Orhan Kaynak’ın özellikle transferler konusunda yönetimle fikir alışverişinde bulunacağı öğrenildi.

Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada Florya’da yapılacak olan toplantıya Başkanvekili Fatih Ahmet Eren, As Başkan Hakan Yüksel, Genel Sekreter Murat Beytekin, Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, Başkan Yardımcıları, Alper Künkül, Tuncay Aksakal, Hukuk İşleri Sorumlusu Bayram Gündoğdu, Dış İlişkiler Sorumlusu Murat Güneş ve Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Erol’un katılacağı bildirildi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7