Kulüp Personelleri Belediye Kadrosuna Alınıyor

Elazığspor çalışanlarının yıllardır maaş alamamasının ardından kulüp çalışanlarının Elazığ Belediyesi bünyesine alınması için çalışmalar başlatılıyor.

Kulüp Personelleri Belediye Kadrosuna Alınıyor

Elazığspor’’da yeni sezon öncesinde yaşanan sıkıntılardan biri olan kulüp çalışanlarının durumu da netlik kazanmaya başladı.

Edindiğimiz bilgilere göre, yıllardır maaş alamadan kulüpte çalışan personellerin durumu da il yöneticileri ve milletvekillerinin olduğu toplantıda gündeme gelirken, bu konudaki en önemli desteği Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın verdiği ve Başkan Şerifoğulları’nın kulüp çalışanlarının belediye kadrosuna alınması konusunda bir çalışma başlatacağı öğrenildi.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün çalışacağı isimleri belirleyeceği listeyi belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’na sunacağı ve kulüp personelleri içerisinde de bazı değişikliklerin olacağı ifade ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali taş
ali taş - 13 ay Önce

sosyal sorumluluk projesi kapsamında zaten yapılması gerekiyordu. her şehrin takım çalışanları ya işkur personelidir yada belediye personelidir.

SIRADAKİ HABER

banner7