Mehmet Kaplan; Pro Lisans Sahibi Oldu

UEFA Pro-Lisans kursunun son etabını tamamlayan Elazığspor Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan, Pro-Lisans Teknik Direktör unvanını almaya hak kazandı.

Mehmet Kaplan; Pro Lisans Sahibi Oldu

2018 yılı Temmuz Ayı’nda İstanbul Riva’da gerçekleştirilen ilk etabın ardından 2019 yılı Ocak Ayı’nda ise Antalya’da toplanarak 2. Etap eğitimini alan Mehmet Kaplan, Nisan Ayı’nda İsviçre ve son olarak da 3 Haziran’da İstanbul Riva’da düzenlenen 4. Etap eğitimlerini de tamamlayarak Pro-Lisans diploma almaya hak kazandı.

Yücel Uyar, Mehmet Ekşi, Nur Mustafa Gülen ve Nedim Karadeniz gibi isimlerin eğitmen olarak görev yaptıkları son dönem Pro-Lisans Kursunda Türk futbolunun birçok tanınmış ismi de Mehmet Kaplan’ın dönem arkadaşı oldu.

Buna göre; Sergen Yalçın, Ayhan Akman, Hüseyin Cimşir, Kadir Akbulut, Mustafa Gürsel ve Yalçın Koşukavak gibi isimler Mehmet Kaplan ile birlikte Pro-Lisans diploma almaya hak hazandı.

Mehmet Kaplan; ilimizde bu seviyedeki Mustafa Aksu, Şerafettin Tutaş, Erkan Aygün ve Alaattin Tutaş’ın ardından pro lisans sahibi 5. İsim oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 1 yıl Önce

HAYIRLI OLSUN.BAŞARILARININIZIN DEVAMINI DİLERİM.SAYGILARIMLA KRAL HOCAM

SIRADAKİ HABER

banner7