Moussa Bagayoko ve İdrissa Diarra Ayrılmak İstiyor

Elazığspor’un altyapıda denemek için getirdiği ancak performanslarıyla büyük dikkat çeken Moussa Bagayoko ve İdrissa Diarra ispanya ligi’nden gelen tekliflerin ardından mutsuz olduklarını ileri sürüp kulüpten ayrılmak istiyor.

Moussa Bagayoko ve İdrissa Diarra Ayrılmak İstiyor

Elazığspor’un tavsiye üzerine Mali’den getirdiği ve U-21 Ligi’nde oynadıkları futbolla büyük beğeni kazanan futbolcuları Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra, takımdan ayrılmak istiyor.

Tecrübe kazanmaları için U-21 takımına gönderilen 20 yaşındaki yıldız adayı futbolcuların Elazığspor’da mutsuz olduklarını ileri sürdükleri öğrenildi.

Alınan bilgilere göre Moussa Bagayoko ve İdrissa Diarra’nın Elazığ’a geldiği ve kendilerine İspanya Ligi’nden teklif olduğunu ilettiği bildirilirken, Elazığspor’da profesyonel yapılmayı bekleyen futbolcuların bu gelişme üzerine kafalarının karıştığı ve ayrılmak istedikleri kaydedildi.

Özellikle yarım sezonda attığı 17 golle Elazığspor U-21 Takımı’na büyük katkı sağlayan Moussa Bagayoko, Elazığspor’a önemli paralar kazandırabilecek bir futbolcu olarak gösterilirken, Bagayoko ve Diarra’nın takımdan ayrılmaları büyük bir kayıp olacak.

Sezonun son maçının ardından iki futbolcu için değerlendirme yapan Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan, yönetime profesyonel yapılmaları için rapor verdiğini aktarırken, Elazığspor Yönetim Kurulu’nun İspanya’dan gelen teklifler üzerine bu konuda aceleci davranarak Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra’ya imza attırması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 3 yıl Önce

NERE ULA NİYE GİDİSİZ SİZE NE OLDU SİZDE PARAMI İSTİSİZ.

SIRADAKİ HABER

banner103