Narkoz Taraftar Grubundan Açıklama

Narkoz Taraftar Grubu Başkanı Mücahit Biçer, Tetiş Yapı Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil’in grupları hakkında yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Narkoz Taraftar Grubundan Açıklama

Tetiş Yapı Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil’in Narkoz taraftarlar grubu hakkında yaptığı açıklamaya cevap geldi.

“TALİHSİZ AÇIKLAMALAR BİZ ELAZIĞSPOR TARAFTARLARINI DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR”

Grup adına açıklamayı Mücahit Biçer yaptı. Biçer’in açıklamaları şöyle; Dün gece tarafımıza yapılmış olan talihsiz açıklamalar biz Elazığspor taraftarlarını derinden üzmüştür. Elazığspor başkanı İrfan Yumakgil Narkoz taraftar grubumuza ağza alınmayacak ithamlarla kamuoyuna servis etmiştir. Bilinmelidir ki Elazığspor yönetiminden alınan bir kuruş bile Elazığspor menfaatleri için kullanılmıştır. 1967 yılından bugüne değin Elazığspor başkanları taraftar gruplarının temel ihtiyaçlarını gidermiştir ve gidermekle de yükümlüdür. Yaşına hürmet ettiğimiz İrfan Yumakgil'in demeçleri kesinlikle ne yaşına ne de bulunduğu onurlu, gururlu Elazığspor başkanlığı makamına yakışmıştır. Göreve geldiğinde bizlere verdiği sözler ortadadır. Bizlerde haklı olarak yönetimi başarısız görüp BALIKESİR maçında istifaya davet ettik bundan dolayı da kendileri bizleri suçlu bulup ithamsız söylemlerde bulunmuştur”

“ÖNEMİ OLAN ELAZIĞSPOR'A KİMİN HİZMET EDECEĞİDİR”

Suç sadece kendisinde değildir, kendisine bu sözleri verip, bunları tutmayanlarda Elazığspor'a zarar vermektedir. Dün gece Kanal Fırat ekranlarındaki ithamlarından sonra televizyon kanalına gittiğimizde polis ekiplerince alınmamız ve saatlerce gözlem altında tutulmamızı Elazığ kamuoyunun vicdanına kalmıştır. Ağır ithamlarda bulunduğu Narkoz taraftar grubundaki kardeşlerim büyüğüne de nasıl davranacağını bilmektedir, keza küçüğüne de. Narkoz taraftar grubu için başkanın kim olduğundan daha çok önemi olan Elazığspor'a kimin hizmet edeceğidir. Elazığspor tarihinin en acı günlerini yaşamaktadır. Ortada bir kaos söz konusudur. Gerçek Elazığspor taraftarına yakışan ise bu kaos ortamında birliktelik sağlamaktır. Bizlere yapılan yanlışları Elazığspor menfaatleri için affedeceğimiz gibi bizlerde Narkoz taraftar grubu olarak başkan İrfan Yumakgil'den özür beklediğimizi huzurlarınızda belirtmek istiyoruz. Elazığspor'un yaşaması için mücadelemizin sonuna dek süreceğini her kesimin bilmesini istiyoruz. Her ne olursa olsun Elazığspor menfaatleri için doğrudan yana olacağımızın her kesimce bilinmesini istiyoruz. Saygılarımla NARKOZ Taraftar Grubu Başkanı Mücahit BİÇER” şeklinde duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103