Necati Erdem, Seçimin İptali İçin Başvuru Yaptı

Elazığspor başkanlığına aday olan ancak seçime giremeyen Necati Erdem genel kurulun usule ve tüzüğe aykırı bir şekilde yapıldığını iddia ederek genel kurulun iptali için Elazığ Valiliği Dernekler Masası’na başvuruda bulundu .

Necati Erdem, Seçimin İptali İçin Başvuru Yaptı

Elazığspor başkanlığına aday olan ancak seçime giremeyen Necati Erdem genel kurulun usule ve tüzüğe aykırı bir şekilde yapıldığını iddia ederek genel kurulun iptali için Elazığ Valiliği dernekler masasına başvuruda bulundu.

Şimdiye kadar yapılan genel kurulların canlı yayınlandığını da belirten Necati Erdem,  Son genel kurulun canlı yayını iptal ettirildiğini iddia etti. Erdem yaptığı itiraz başvurusunda kendi listesinde yer alan isimlerin Elazığspor tesislerine alınmadığını ve dışarda bekletildiğini bu isimlerin genel kurul tarafından  üyeliklerinin reddedildiğini, diğer adayın üyeliğinin ise kabul edildiğini belirterek bunun eşitlik ilkesine aykırı bir davranış olduğunu belirtti.

Elazığspor Genel Kurulu’nun şimdiye kadar şehir merkezinde yapıldığını da belirten Necati Erdem, genel kurulun tesislerde yapılmasının tarafsızlığı gölgede bıraktığını belirterek, Usule aykırı olarak kabul edilen delegelerin delegeliklerinin iptali ile genel kurulun iptali için 16 Ağustos Pazartesi günü Elazığ Valiliği dernekler masasına itirazda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 6 ay Önce

Ulan şeref yoksunları adam aday olmuş istiyor düne kadar aday bulamıyordunuz. Ne ayaksınız parazitler bi gitsin artık selçuk ve haramileri

Xy
Xy - 6 ay Önce

Elazığspor ne hallere düşmüş yazık

Sahipsiz elazig
Sahipsiz elazig - 6 ay Önce

Bunlar cambazlar işin içinde başka şeyler var hemen kokusu çıktı anlamadizmi şeytan üçgeni oluşturmuşlar dönüp dolaşıp sonunda Selçuk Öztürk gelecek yani aynı tas aynı hamam ne diyeyim Allahinizdan bulun

Diyattin
Diyattin - 6 ay Önce

Amigo başkan bir tezgah anladık da,peki Neco seni yeni nesil tanımıyor,bizde mi tanımıyoruz.Sen Elazığ'ı nasıl terketti dün gibi hafızamda,tam 30 yıl önce.Evini işyerini taslayanlarin çoğu hala hayatta.Sebep ne idi? Bir yılda Elazığspor lu futbolculara 80 ton peynir faturası!Seni tilkiii.Yagmur yağdı,yarıklar kapandı mı diyorsun? Heeeee.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109