Niğde Deplasman Giderlerini Milletvekili Balık Karşılayacak

Birevim Elazığspor’da Niğde Anadolu Futbol Kulübü’yle oynanacak olan karşılaşmanın deplasman giderlerini ilimiz AK Parti Milletvekili Sermin Balık karşılayacak.

Niğde Deplasman Giderlerini Milletvekili Balık Karşılayacak

Maddi anlamda zor günler yaşayan Birevim Elazığspor’a bir destek de AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’tan geldi.

AK Parti Milletvekili ve teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı Metin Bulut’un Kırşehir deplasman giderlerini karşılamasının ardından, bu kez de AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık; hafta sonu oynanacak olan Niğde deplasman giderlerini karşılayacak.

“SAYIN SERMİN BALIK’A DESTEKLERİNDEN DOLAYI SEVGİ, SAYGI VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ”

Konuyla ilgili Birevim Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Niğde Anadolu Futbol Kulübü Maçı deplasman giderlerimizi karşılayacak olan değerli Milletvekilimiz Sayın Sermin Balık’a desteklerinden dolayı sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emoo 23
Emoo 23 - 2 yıl Önce

Başka işleri güçleri yok işte uğraştıkları işlere bak. Taşıma şu ile değirmen dönmez... Sabit gelirlerinin olması lazım Elazığspor un. Bunun için proje geliştirin uygulayın... Anca göz boyarsiniz böyle.

cio_23
cio_23 @Emoo 23 - 2 yıl Önce

göz boyama tabiki dört tane vekil var stadyumun ödeneği binali yıldrımın memelketi erzuruma gitti bu elazığ neymiş arkadaş artık uyan elazığ uyaannn çantada keklik olma

Arif
Arif - 2 yıl Önce

Yapmadıkları için yapamadıkları için sürekli eleştirilen vekiller, yaptığı hizmetler içinde takdir edilmeli, Bu dönemde Metin Bulut ve Şermin Balık önceki dönemlerinden daha faydalı olmaya başladılar

SIRADAKİ HABER

banner103