Öztürk ve Toprak Arasındaki Buzlar Eridi

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, pazar günü oynanan Elazığ Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor maçını Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak’la birlikte izledi. Daha önce polemik yaşadığı Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak’la da buzları eriten Başkan Öztürk, ufak polemiklerle birliğimizi bozmayalım mesajını verdi.

Öztürk ve Toprak Arasındaki Buzlar Eridi

Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk ve Elazığ belediyespor kulüp başkanı Ahmet Toprak arasındaki buzlar çözülürken, iki başkan dostluk mesajları verdiler.

Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, Pazar günü oynanan Elazığ belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşmasını, daha önce polemik yaşadığı Elazığ Belediyespor kulüp başkanı Ahmet Toprak’la birlikte izledi.

ÖZTÜRK: UFAK POLEMİKLERLE BİRLİĞİMİZİ BOZMAYALIM

Tepecikspor başkanıyla da ayrı bir dostlukları olduğuna dikkat çeken Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, “Ahmet başkanımıza hem moral verelim, hem de maçı izleyelim diye geldik. Zaman zaman aramızda ufak tefek polemikler olacak ama sonuçta dışarıya karşı birliğimizi her zaman korumak zorundayız. Bu şehirde 50 tane takımımız yok, iki tane var. Biz zaman zaman Ahmet başkanla görüştük. Defalarca birbirimize destek verelim dedik. Mesela bu takımımızda niye 8-10 tane Elazığlı çocuğumuz olmasın. İnşallah bunu önümüzdeki sezon değerlendireceğiz. Elazığ Belediyesporumuz’a başarılar diliyorum. Tavrımız net” dedi.

TOPRAK: ELAZIĞSPOR BİZİM AMİRAL GEMİMİZDİR

Selçuk Öztürk’ün maça gelerek şeref verdiğini ifade eden Elazığ Belediyespor Başkanı Ahmet Toprak, “Biz her zaman söylüyoruz; Elazığspor amiral gemimizdir. Biz 3. ligde mücadele ediyoruz. İki takımın birbirine destek olması lazım. Bütün Elazığ’ın sahiplenmesi lazım. Hem Elazığspor’un, hem Elazığ Belediyespor’un sahiplenmesi lazım. Elazığspor’u hak ettiği yerlerde görmemiz lazım. Selçuk başkanla her zaman istişare ediyoruz. Ufak tefek sıkıntılarımız olsa da ikimizin de çıkarı futbolu bir yerlere getirmektir” diye konuştu.

ÖZTÜRK: FİFA HAFTAİÇİ KARARINI VERECEK

Elazığsporlu futbolcuların geçici statü ile başka takımlara kiralık gönderilmesi mevzusu hakkında yaşanan sürece değinen Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, “Biz TFF’den gerekli onayı aldık ama FIFA’dan da görüş alınması gerekiyor. Nihai sonucun bu hafta çıkmasını bekliyoruz ama önümüzde çok da bir maç kalmadı. Takımlar ilk başlarda 8-9 oyuncumuzu istiyordu. Süreç daralsa da ben yine 4-5 oyuncumuzu kiralık verebileceğimizi düşünüyorum. Milli maç arasında büyük takımlarımızdan biriyle maç yapma düşüncemiz vardı. Ondan da görüşmelerimiz oldu başkanlarımızla inşallah yakın tarihte müjde vereceğiz. 9-10 tane hazırlık maçı yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZKAN Can
ÖZKAN Can - 1 yıl Önce

Al birini vur ötekine.

Mehmet Görateş
Mehmet Görateş - 1 yıl Önce

Gerçek gakkoşu karşısında görünce tıstı tombik

SIRADAKİ HABER

banner103