Serkan Çayır: Elazığspor'un Kapanmasına İzin Vermedik

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, "Elazığspor bizim marka değerimiz. Çok şükür izin vermedik, takım kapanmadı. İnşallah yeni sezonda da hedefimiz 35 maça kadar yenilmezlik serisini götürmek" dedi.

Serkan Çayır: Elazığspor'un Kapanmasına İzin Vermedik

TFF 3. Lig 1. Grup’ta ikili averaj farkıyla kümede kalan ve 55 yıllık tarihiyle Türk futbolunda önemli bir yapı taşı olan Elazığspor, taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazandı.

Sezon başı yaşanan sahipsizlik ortamında takımın başkansız kalmasına gönlü razı olmayan ve yapılan kongreyle kulüp başkanı olan taraftar grubu lideri Serkan Çayır, takımının kümede kalmasıyla birlikte haklı gurur yaşıyor.

ÇAYIR: BU AİLE ORTAMI DA BAŞARIYI GETİRDİ VE TAKIMIMIZ KÜMEDE KALDI

Yıllarca Elazığspor’un peşinden koştuklarına vurgu yapan Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, "Allah nasip etti çok sevdiğimiz takımımıza kulüp başkanı olduk. Belediye başkanımızın güveniyle, bitti kapandı denilen takımımızın başına geçtik. Transfer tahtamızı da açarak ligde kaldık çok şükür. Dile kolay transfer tahtasını açmak için 54 dosyayı geçtik. Eski yönetimlerin bıktırdığı isimlerdi bunlar. Paralarını ödememişlerdi yıllarca. Hepsine ödemeler de yaptık. Elazığspor’un şu an transfere engel 25 dosyası var. Son 10 maçta 10’da 10 yapacağız ve kümede kalacağız demiştim. Genç kardeşlerimizle ağabeylerini harmanladık. 2000-2001 yılındaki gibi bir aile ortamı vardı. Bu aile ortamı da başarıyı getirdi ve takımımız kümede kaldı" şeklinde konuştu.

ÇAYIR: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Şehir takımlarının yaşaması gerektiğine vurgu yapan başkan Çayır, "Türk futbolunda köklü olarak Eskişehirspor, Kocaelispor ve biz kaldık. Neden kapansın bu koca camialar. Elazığspor bizim marka değerimiz. Çok şükür izin vermedik, takım kapanmadı. İnşallah yeni sezonda da hedefimiz 35 maça kadar yenilmezlik serisini götürmek. Hedefimiz inşallah şampiyonluk olacak ama herkesin taşın altına eline koyması lazım. Siyasilerimiz, STK’larımızla kenetlenirsek, 3, 2, 1 yaparız Allah’ın izniyle" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2022, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 1 hafta Önce

Takımı siyasete sokarak hiçbir şey yapamazsın kusura bakma son yaptığın hamlenle seni gördük ne olduğunu

köklü çözüm
köklü çözüm - 1 hafta Önce

Köklü çözüm bulunmadıktan sonra, önümüzdeki sezonda aynı sorun yaşanır. Taşıma su ile değirmen dönmez. Önümüzdeki dönem seçim olduğu için belediye başkanı son anda biraz su vererek değirmeni çalıştırdı.

Mustafa
Mustafa @köklü çözüm - 1 hafta Önce

Başkan geçen gün herkes boy gösterisi yaptı ekranları AKP bırakmıştın.bugün diyorsun ben kurtardım.yav gerçekten onlarmı seni kurtardın.....

Fasul
Fasul - 1 hafta Önce

Kerameti kendinden biliyor görende Süper lig de zannedecek

İsmail polatdemir
İsmail polatdemir @Fasul - 1 hafta Önce

Siz nasıl elazığlısınız sizde elazığ kanı yok kürt deyımiyle sizde be namus kanı var adam takımı kurtardı kalkıp laga logu yapiyorsunuz siz adam değilsiniz serkan çayırın belediye başkanın adını ağzınıza almanız önce gidin 7 defa güsul abdestti alın ondan sonra konuşun be namuslar

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 1 hafta Önce

Yine başladılar dilenmeye niye vekil prim verince istemiyoruz diyen başkan ortaya düşmüş beş kuruşum olsa ne veririm nede maça gelirim

Siyaset
Siyaset - 1 hafta Önce

Şampiyonluk için siyasilerimiz destek versin derken AKP milletvekilerini kastediyor sanırım. Zira Gürsel Erol'un prim desteğini reddetmişti kendisi. Demek ki diğer siyasi parti temsilcilerinden bir beklentisi yok. AKP vekilleri de para bassalar bile Elazığspor'a zırnık koklatmayacaklarına göre belediye başkanına iş düşüyor yine.

Alerji arden
Alerji arden - 1 hafta Önce

Sen olmasan şimdi mahalle takımıydık başganım sağol varol seneye iyi transfer yapın ha şimdiden son haftaya galmayak

İsmail polatdemir
İsmail polatdemir - 1 hafta Önce

Siz nasıl elazığlısınız sizde elazığ kanı yok kürt deyımiyle sizde be namus kanı var adam takımı kurtardı kalkıp laga logu yapiyorsunuz siz adam değilsiniz serkan çayırın belediye başkanın adını ağzınıza almanız önce gidin 7 defa güsul abdestti alın ondan sonra konuşun be namuslar

Kdke
Kdke - 1 hafta Önce

Heee yani sen engel oldun değil mi. Sokaktan geldin adam oldun yani şimdi boşbeleş.


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117