Şiş: Basketbol Takımımız Süper Lig’de Yer Alacak

İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımının Süper Lig’den çekildiğine dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, genel kurulun ardından yeni sezon planlamasını yapacaklarını belirtti.

Şiş: Basketbol Takımımız Süper Lig’de Yer Alacak

İl özel idare kadın basketbol takımının süper ligden çekildiğine dair çıkan haberlere itibar edilmemesini belirten il özel idare genel sekreteri Ali Şiş, genel kurullarını yaptıktan sonra yeni sezon planlaması hazırlıklarına başlayacaklarını söyledi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, ”Bu söylentiler bizim de kulağımıza geldi. Şunu belirteyim ki; kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Bu hafta Genel Kurulumuzu yapacak ve ardından da yeni sezon için gerekli planlama ve hazırlıklarımıza başlayacağız.” Diyerek, isim sponsorluğu konusunda bazı kişi ve kurumlarla görüşmeleri sürdürdüklerini söyledi

“FARKLI HEDEFLERE ULAŞMAK ADINA MÜCADELE VERİRİZ”

 Emlak Konut’un Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne alınması yönünde bir faaliyet içinde olabileceğini belirten Ali Şiş; "Biz bu konuda eğer samimi iseler gelsinler bize Sponsor olsunlar biz de ligde Emlak Konut İl Özel İdare olarak mücadele verelim teklifinde bulunuyoruz. Böylece hem onlar isimlerini Süper Lige yazdırmış olurlar hem de biz güçlü bir sponsor desteği ile bu ligde daha farklı hedeflere ulaşmak adına mücadele veririz” ifadelerini kullandı.

“KAPATMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEMİZ YOKTUR”

İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımının Süper Ligde yer alacağının altını çizen Ali Şiş; "Bu konuda ki asılsız haberlere spor kamuoyu ile ilimizdeki basketbolseverlerin itibar etmemesini istiyoruz. Genel Kurulumuzun ardından yeni sezon için oluşacak Yönetim Kurulu belirlenecek hedeflere ulaşma adına gerekli tüm çalışmalarını yapmaya başlayacaktır. Spor kamuoyunun şunu net bir şekilde bilmesini istiyoruz; Bizim il Özel İdare olarak kulübümüzü ne devretmek, ne de kapatmak gibi bir düşüncemiz yoktur” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 2 hafta Önce

Kim bunları uyduruyor da haber oluyor,hayret.Bazi tiyneti bozuk fitnelerin yalanları nasıl haber oluyor.Super ligde Elazigimizin bir takimi var,övünecegimize kim ne diye kapatsın.Pes yani.

Hakan
Hakan - 2 hafta Önce

Elazığın tek göz nuru takımı nasıl rezil edilir ..rezil yöneticiler!...

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Elazığ tarihinin en kötü dönemini yaşıyor, Elazığ tarihinde hiç bu kadar her alanda çökertilmemiş idi...Sahipsiz Elazığ Burdur işte.... Nur gibi takım nasıl yok edilir...

SIRADAKİ HABER

banner103