Süre Bitti Tahta Açıldı Mı?

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından transfer tahtasının açılması için verilen süre doldu. Tahtanın açılması için gereken para yatırılamadığından Elazığspor 2018-2019 futbol sezonunun ilk yarısında transfer tahtasını açamadı.

Süre Bitti Tahta Açıldı Mı?

Transfer tahtasının açılması için Türkiye Futbol Federasyonu 31.08.2018 Cumartesi günü saat:23.59’a kadar kulüplere süre vermişti.

Elazığspor’da da tahtanın açılması için gereken borç yatırılamadığı için transfer tahtası açılamadı.

Bu kapsamda Elazığspor’da prensipte anlaşma sağlanan futbolcularla resmi anlaşma sağlanamayarak lisans çıkarılamadı.

YUMAKGİL: TRANSFER TAHTASINI AÇMAK İÇİN ÇABA GÖSTERDİK

Transfer tahtasıyla ilgili açıklamada bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, "Transfer tahtasını açmak için çaba gösterdik ancak kimse yardımcı olmuyor. Tam bir şeyler yapmaya çalıştığımız sırada birileri çıkıp yolumuza taş koydu. Transfer tahtasını açamıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Alın size 4-1 yetmez 5-0 cılar, Ağarcılar, Belediye Başkancılar, meşalelerle karşılayanlar, miting meydanında Elazığsporun sahibi benim diyenleri alkışlayanlar 50 yıllık takımı harcadınız,

Haluk Artaşlı
Haluk Artaşlı - 3 yıl Önce

20 sene önceki Elazığlı olsa bunların alayını sandığa gömerdi.Şimdi bunlar Elazığı da Elazığsporu da gömüyor.Şakşakçılarıda üzerini örtüyor. Yazıklar olsun bu memleket nasıl bu hale geldi.

Samet
Samet - 3 yıl Önce

Yönetim istifa etmeli, Tahta kapalı kaldıysa Elazığspor düştü demektir.Yönetime de ihtiyaç yok, düşecek takıma yönetim olsa ne olur olmasa ne olur.

Cebrail YILDIRIM
Cebrail YILDIRIM - 3 yıl Önce

-3 puan hayırlı olsun ulusal lisans alamıyoruz tahtanın açılmamasıyla yazıklar olsun siz nasıl yöneticisiniz paranız yoksa neden geldiniz Elazığspor başkanlığı çocuk oyuncağına döndü son dönemlerde tahtayı 10 dakika açarız kırarız parçalarız diyenlerin resmi sitesinden açıklama dahi yapılmıyor.

Baskan23
Baskan23 - 3 yıl Önce

Yazik bu millete yazik bu memlekete.sayin bakanimiz agar bey ve bld baskanimizin destek sozuyle geldim diyen baskan ciksin aciklasin ya da istifa etsin. Tahtayi actiramadiktan sonra kime neyin baskanligini yapacak

Dalgakıran
Dalgakıran - 3 yıl Önce

Şu an Eskişehir Kanal 26 tvyi izliyorum bütün Eskişehir halkı tesislere gitmiş takımına sahip çıkıyor.Tahtanın kaldırılma süreside henüz bitmedi,Avrupa saatine göre bitiyor.Yani saat Türkiye saatine göre 1'de. ama federasyon süreyi bir saat daha uzatmış.Eskişehirspor yönetimi şu an tahtayı açmak için harıl harıl son ana kadar çalışıyor.Tahtayı açabilirler...Taraftar takımına sahip çıkıyor.İşte taraftarlık böyle birşey.

Kadir
Kadir - 3 yıl Önce

Cebrail o şekil yorum yapacağına sen yatırsaydın ya parayı. Yorum yapmak kolay mangalda kül bırakmıyorsunuz ama. İç veya dış maçının kaçına gittiniz? Klübe kaç lira maddi yardım yaptınız. Boş boş konuşuyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner103